מימון לעסקים מהמגזר החרדי

משפחה עסקיתגיוס הון ומשקיעיםמימון לעסקים מהמגזר החרדי

השינויים הטכנולוגיים של השנים האחרונות חייבו עסקים רבים להתקדם ולהשתנות בהתאם ומגמה זו לא פסחה גם על חברות שמרניות יותר, כמו המגזר החרדי. הסיבה לכך היא פשוטה – בזמנים של תחרות הולכת וגוברת על כיסו של הצרכן, כל בעל עסק יעשה את מרב המאמצים כדי לקבל יתרון נוסף. שימוש בכלים פיננסיים כמו הלוואות ממקורות חדשים, ייעוץ מקצועי וניהול תקציב בסיוע מומחים, בהחלט יכול לקדם את החברה בטווח הארוך.

אפשרויות זמינות של מימון לעסקים מהמגזר החרדי

המגזר החרדי בישראל מתאפיין באורח חיים ייחודי בהשוואה לשאר האוכלוסייה בישראל והדבר משפיע על צורת ההתנהלות הפיננסית שלהם. האוכלוסייה החרדית מסתמכת פעמים רבות על גמילות חסדים ונתינת צדקה, אך כיום, כאמור, מתעורר גם צורך לקבלת אשראי כדי לממן פעילות עסקית, אירועים משפחתיים, רכישת דירה ועוד.

הגופים הפיננסיים בישראל מודעים לחשיבותו של המגזר החרדי ואת הפוטנציאל הרב שקיים בגידול נתח שוק, כך שקיימות אפשרויות אשראי רבות, המתאימות במיוחד להעדפות הלווים הדתיים שמתגוררים בבני ברק, ירושלים, בית שמש, אלעד ועוד.

בתחום הבנקאות, ניתן לציין את בנק פועלי אגודת ישראל שנמצא בבעלות קבוצת הבינלאומי ומעסיק גם עובדים חרדים רבים. הבנק מעניק שירות לאוכלוסייה החרדית, מאפשר נטילת הלוואות לדתיים במגוון של מסלולים ייחודיים וכל זאת תוך כדי התחשבות באורח החיים הדתי של הלקוחות.

מכיוון שאנשים רבים מן המגזר החרדי מבצעים את הפעילות הפיננסית שלהם במט”ח, גם החברות החוץ בנקאיות החלו להעניק שירות שמאפשר הצמדה למטבע חוץ של הלוואות לחרדים. לווים חרדים רבים מעדיפים ליטול אשראי חוץ בנקאי גם בגלל היעדר צורך להציג ביטחונות או הכנסות ברמה גבוה.

אנו בפורטל משפחה עסקית מעוניינים להציע לך ייעוץ מקצועי בנוגע למסלולים המשתלמים ביותר של הלוואות לעסקים, בהתחשב בשינויים הדינאמיים בשוק האשראי העסקי בישראל. בנוסף לכך, ומכיוון שהשינויים בתחום זה הם מהירים מאד, אנו מעוניינים לסייע לבעלי עסקים בהתנהלות העסקית השוטפת שלהם. בבעזרת היועצים שלנו תוכל להשוות בין מסלולים אטרקטיביים במיוחד של אשראי עסקי גם בגופים פחות מוכרים כמו קרנות ממשלתיות ופילנתרופיות, חברות חוץ בנקאיות ועוד.

חשוב מאד לציין, כי בחירת ההלוואה המבוקשת בהתאם לצרכים של העסק שלך, היא רק צד אחד במשוואה. כדי לקבל את העסקה הכדאית ביותר ולהבטיח את העברת הסכום המבוקש, לא פעם יש לעשות מאמץ מיוחד בצירוף חוות דעת מקצועיות, הגשה נכונה של בקשת האשראי, ניהול משא ומתן וכו’. המומחים של משפחה עסקית פועלים בתחום שנים רבות ובהחלט יכולים להגדיל את הסיכויים שלך להשגת ההלוואה שאתה זקוק לה.

במידה ואתה חושב לקחת הלוואה עסקית בתקופה הקרובה או שמא יש לך כוונה לשפר את הביצועים הפיננסיים בחברה, הגעת למקום הנכון. ביכולתנו לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים כי היועצים של משפחה עסקית יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

מידע נוסף בנושא: