מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ערבי ישראלי

משפחה עסקיתבנקים להלוואות לעסקיםמסלולי הלוואות לעסקים של בנק ערבי ישראלי

בנק ערבי ישראלי הוקם בשנת 1959 במטרה לספק שירותים בנקאיים לציבור ערביי ישראל, ותוך שנים ספורות הבנק שגשג והוקמו כ-25 סניפים של הבנק ביישובים שונים כמו חיפה, נצרת, ירכא ועוד. בשנת 1971 הבנק נמכר לקבוצת בנק לאומי אך המשיך לפעול תחת זהות בנק ערבי ישראלי. ב-2016 הושלם הליך המיזוג של בנק ערבי ישראלי לתוך בנק לאומי, וכל סניפי הבנק עברו מיתוג מחדש תחת בנק לאומי.

בנק ערבי ישראלי הפועל כיום תחת בנק לאומי מציע מחלקה עסקית בסניפים השונים, המחלקת משרתת בעיקר עסקים הממוקמים ביישובים ערביים ברחבי ישראל ואנשי עסקים מהמגזר. בנק ערבי ישראלי מתמחה בשירותים בנקאיים ופיננסיים, ובין השאר הוא מציע מגוון מסלולי הלוואות ופתרונות מימון ייעודיים לעסקים בכל גודל.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק ערבי ישראלי

בנק ערבי ישראלי מציע מגוון הלוואות נוחות לעסק שלכם, ביניהן הלוואות מהירות באישור מיידי וללא בטחונות, הלוואות גמישות במועדי הפירעון, הלוואות משתלמות להקמת מתקנים סולאריים ועוד. מרבית ההלוואות מיועדות ללקוחות העסקיים של הבנק, אך יש גם מסלולים המיועדים ללקוחות כל הבנקים. יש הלוואות שניתן לקחת באפליקציה או באמצעות האתר, ללא צורך להגיע לסניף.

בין מסלולי ההלוואות האטרקטיביים המוצעים בבנק ערבי ישראלי:

  • מסלול הלוואה בקליק לעסק שלכם – בנק ערבי ישראלי מודע לצרכים של הלקוחות העסקיים, לכן הוחלט להציע הלוואה מהירה בקליק עד לסכום של 200,000 ₪. זהו מסלול גמיש המאפשר לעסק שלכם לקבל הלוואה בקליק מהיר עד 200,000 שקל לתקופה של עד 60 חודשים. במסלול זה תיהנו מריבית אטרקטיבית של ריבית משתנה על בסיס פריים, אופן ההחזר הוא תשלומים חודשיים הכוללים קרן + ריבית. כדי לקבל את ההלוואה הנוחה עליכם להגיש בקשה באזור האישי באתר של הבנק או להגיע לסניף.
  • מסלול הלוואה גמישה לבית העסק – בנק ערבי ישראלי, תחת בעלותו של בנק לאומי, מציע לבעלי עסקים לקבל הלוואה גמישה בתנאים אטרקטיביים, זהו מסלול ייחודי המאפשר לכם לפרוע את ההלוואה במועדי פירעון המתאימים לכם מבחינת תזרים המזומנים ומצב ההכנסות בעסק. את ההלוואה אפשר לקבל באמצעות האזור האישי באתר או בסניף.
  • הלוואה דרך קרן קורת – בנק ערבי ישראלי מוזג לבנק לאומי, ולקוחותיו יכולים לקחת הלוואה נוחה ואטרקטיבית דרך קרן קורת. כדאי לדעת כי קרן קורת מציעה מספר מסלולי הלוואות, בין היתר הלוואות לפרויקטים מיוחדים במגזר הערבי ומיזמים משותפים של יהודים וערבים. בנק לאומי מלווה את הפעילות הפיננסית של קרן קורת, ולקוחות בנק ערבי ישראלי נהנים מכך, ויכולים להגיש בקשה מסודרת לקבלת הלוואות להקמת עסקים חברתיים או עמותות, הלוואות נוחות להקמת עסקים קטנים ובינוניים, ויש מסלולי הלוואה ייעודיים לעסק בהקמה, למימון הון חוזר ולהשקעות בעסק קיים.
  • הלוואה למתקן סולארי – הבנק מציע מסלול הלוואות ייעודי וייחודי מסוגו להקמת מתקן סולארי בבתי עסק, זו הלוואה נוחה המאפשרת לעסק שלכם להקים מתקן סולארי וליהנות מהכנסה שוטפת ממכירת החשמל ומתדמית של עסק ירוק השומר על הסביבה. סכום ההלוואה המרבי עד 500,000 ₪ (או עד 100% מימון בהתאם לעלות המערכת הסולארית) לתקופה של עד 12 שנים, בתנאי ריבית פריים או בריבית קבועה.
  • הלוואה לרכישת רכב לעסק – בנק ערבי ישראלי מציע מספר מסלולי מימון והלוואות לרכישת רכב לעסק, ניתן לקחת הלוואה נוחה לרכישת רכב פרטי, מסחרי או משאית, סכום ותנאי ההלוואה משתנים בהתאם לשווי הרכב ויכולת ההחזר של העסק.

בנוסף, לקוח עסקי של בנק ערבי ישראלי יכול לקבל פתרונות מימון אטרקטיביים כגון ניכיון שיקים, אשראי קונים, מימון לסחר בינלאומי, אשראי בין בנקאי, פקטורינג ועוד.

ייעוץ וליווי פיננסי/עסקי

בנק ערבי ישראלי מציע ליזמים ולבעלי עסקים מגוון מסלולי הלוואות ופתרונות מימון ואשראי. חשוב לקבל החלטה פיננסית שקולה לכן כדאי להיעזר ביועץ מנוסה. היועצים המנוסים של משפחה עסקית מכירים את כל מסלולי ההלוואות של בנק ערבי ישראלי, לרבות הלוואות דרך קרן קורת. לאחר אפיון הצרכים של העסק שלכם אנו נפנה את הבקשה שלכם לגורמים מובילים המתמחים בגיוס הלוואות בנקים ומחברות למימון חוץ בנקאי, ואנו נסייע לכם לקבל החלטה נכונה וליהנות מהלוואה נוחה ומותאמת אישית לצורכי העסק ומצבו הפיננסי.

השאירו פרטים אישיים בטופס למטה ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

מידע נוסף בנושא: