מסלולי הלוואות לעסקים של הבנק הבינלאומי הראשון

משפחה עסקיתבנקים להלוואות לעסקיםמסלולי הלוואות לעסקים של הבנק הבינלאומי הראשון

הבנק הבינלאומי הראשון הוקם בשנת 1972 וכיום הוא נחשב לבנק החמישי בגודלו במדינת ישראל. הבנק מכונה לעיתים גם בשם הבנק הבינלאומי או הבינלאומי, הוא עוסק בין השאר בשירותי בנקאות ופיננסים לעסקים קטנים ומציע מגוון הלוואות לכל העסקים, בעיקר ללקוחות הקיימים.

כדאי לדעת כי הבנק הבינלאומי הראשון רכש בשנת 2004 את השליטה בבנק אוצר החייל, ב-2014 הוא החזיק 78% ממניות בנק אוצר החייל ובסוף שנת 2018 מוזג הבנק אל תוך הבנק הבינלאומי, בשנה זו מוזגו אל תוך הבנק הבינלאומי גם בנק פועלי אגודת ישראל ויובנק. יחד עם זאת, הבנק ממשיך להשתמש במותגי הבנקים שמוזגו ומציע שירותים ייחודיים בהתאמה לקהל היעד של פעילותם. כאחד הבנקים הגדולים והמובילים בישראל הבנק הבינלאומי הראשון מציע מחלקה עסקית גדולה, כמו כן הבנק מציע מגוון מסלולי הלוואות לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, חלק מההלוואות מיועדות ללקוחות כל הבנקים.

מסלול הלוואות לעסקים של הבנק הבינלאומי הראשון

מסלולי הלוואות לעסקים של הבנק הבינלאומי הראשון נועדו לסייע ללקוחות העסקיים לקבל מימון בתנאים מועדפים ואטרקטיביים ובהתאמה מושלמת לצורכי ולמאפייני העסק. חשוב לציין כי המחלקה העסקית של הבנק הבינלאומי הראשון מספקת מעטפת שירותים רחבה הכוללת מגוון פתרונות פיננסיים לעסקים בעלי מחזור מכירות שנתי בין 25 מיליון ל-200 מיליון ₪, כמו כן המחלקה העסקית מטפלת בעסקים קטנים ומציעה עבורם מגוון הלוואות ופתרונות מימון ואשראי.

הבנק מציע הלוואות בהתאמה אישית ללקוח העסקי, בין המסלולים המוצעים על ידי הבנק:

  • מסלול הלוואות למימון הפעילות השוטפת – הבנק מציע ללקוחותיו מגוון מסלולי הלוואה למימון הפעילות השוטפת, ההלוואה מותאמת לצורכי העסק ואופי פעילותו.
  • מסלול הלוואות למימון הון עצמי/חוזר – בעלי עסקים יכולים לקחת הלוואה בתנאים נוחים למימון הון עצמי/חוזר, בהתאם להתנהלות העסקית של הלקוח, אופי הפעילות של העסק וצרכיו הייחודיים.
  • מסלול הלוואות למימון יבוא – יבואנים ועסקים הזקוקים להלוואה בתנאים מועדפים כדי לממן יבוא יכולים לבחור מגוון הלוואות המותאמות לאופן ההתקשרות עם הספקים בחו”ל. בין השאר הבנק מציע הלוואות אטרקטיביות למימון משלוחי יבוא, ניכיון צ’קים, הלוואה לפירעון בתשלומים עם אפשרות לגרייס עד קבלת התגמול מהמכירות ועוד.
  • הלוואות למימון יצוא – יצואנים יכולים לקבל מגוון הלוואות בתנאים מועדפים, למשל הלוואה למימון יצוא במט”ח, אשראי ספקים, והלוואה לגישור הפער בין אשראי הספקים לקבלת התקבולים הצפויים, ועוד מגוון הלוואות בהתאמה אישית.
  • מסלולי הלוואות למימון רכוש קבוע – הבנק הבינלאומי מציע מגוון הלוואות לצורך מימון הצטיידות והתחדשות החברה, למשל מימון רכוש קבוע. הבנק מציע מגוון פתרונות והלוואות לטווח זמן בינוני או ארוך.

בנוסף, הבנק מציע מימון וליווי מקצועי לבניית נכסים עסקיים שנועדו לצורכי העסק, כולל מסלולים ייעודיים המותאמים ליכולת הפירעון של החברה.

כדאי לדעת כי הבנק הבינלאומי מציע גם שירותי פקטורינג לעסקים, הן ליבואנים והן ליצואנים. בנוסף, הבנק מציע הלוואות ייעודיות במסגרת קרנות מימון:

  • הלוואה במסגרת הקרן להתייעלות אנרגטית – ההלוואה מיועדת בעיקר לעסקים קטנים המעוניינים לשדרג את הציוד בעסק בציוד חדש וחסכוני באנרגיה כדי לאפשר לחברות להתייעל אנרגטית ולקצץ את העלויות השוטפות שלהן. הבנק הבינלאומי זכה במכרז של החשב הכללי ומלווה את הקרן להתייעלות אנרגטית, דרך הבנק אפשר לקבל הלוואה נוחה בתנאים משתלמים ובערבות מדינה גבוהה בסך 70 עד 85% מסכום ההלוואה.
  • הלוואות מהקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה – מגוון הלוואות בתנאים אטרקטיביים לעסקים קטנים ובינוניים דרך קרן הסיוע בערבות המדינה, ניתן לבחור הלוואה להקמת עסק חדש, למימון הון חוזר או להשקעות, יש מסלולים נוספים ליצואנים ולתעשיינים. הלוואה בערבות המדינה נחשבת למשתלמת במיוחד עבור עסקים קטנים ובינוניים בגלל הערבות הגבוהה של המדינה, הריבית הנמוכה ותנאי ההחזר. ניתן לקחת הלוואה לתקופה של עד 5 שנים עם אפשרות לגרייס ל-6 חודשים. סכום ההלוואה משתנה בין מסלולי המימון ובהתאם למחזור המכירות השנתי של העסק.

למידע נוסף בנושא מסלולי הלוואות לעסקים של הבנק הבינלאומי הראשון ולשיפור הסיכוי לקבלת ההלוואה הנוחה, השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה. המומחים של משפחה עסקית יחזרו אליכם ויסייעו לכם לבחור במסלול ההלוואות המתאים ביותר עבורכם.

מידע נוסף בנושא: