מסלולי הלוואות לעסקים של בנק לאומי

משפחה עסקיתבנקים להלוואות לעסקיםמסלולי הלוואות לעסקים של בנק לאומי

בנק לאומי נחשב לאחד הבנקים המסחריים הגדולים בישראל, ולאחר הגופים הפיננסיים המובילים בארץ. לבנק לאומי סניפים רבים ברחבי המדינה, יש לו גם שלוחות בחו”ל, והבנק מציע שירותים בנקאיים ופיננסיים למאות אלפי לקוחות, ביניהם גם לקוחות עסקיים רבים.

הבנק מציע מגוון מסלולי הלוואות ללקוחות עסקיים, החל מהלוואה מהירה וללא בטחונות עד לסכום של 200,000 ₪, דרך מימון לרכישת רכב חדש או משומש, ועד הלוואות גמישות במועדי הפירעון והלוואות משתלמות במיוחד בשיתוף עם קרן קורת.

מסלולי הלוואות לעסקים של בנק לאומי

בנק לאומי מציע מגוון מסלולי הלוואות לעסקים בכל הארץ ובכל התחומים, בין השאר הבנק מציע הלוואות ייעודיות בתנאים מועדפים ללקוחות בעלי חשבון עסקי קיים בבנק, יש גם מסלולי הלוואות המיועדות ללקוחות כל הבנקים.

  • מסלול הלוואה בקליק לעסק שלכם – בנק לאומי מציעה מסלול הלוואות אטרקטיבי במיוחד עבור לקוחותיו העסקיים, ניתן לקבל הלוואה עד 200,000 ₪ בהעברה ישירה לחשבון הבנק העסקי שלכם, ללא צורך בבטחונות. תקופת ההלוואה עד 60 חודשים, תנאי ההחזר הם תשלומים חודשיים שוטפים של קרן + ריבית, תנאי הריבית משתנים ונקבעים בהתאמה למאפייני הלווה, סכום ההלוואה וגורמים נוספים. ניתן להגיש בקשה להלוואה בקליק באתר ובאפליקציה, אפשר גם להתקשר לסניף הבנק או להגיע אליו. כדי להגיש בקשה ולבדוק זכאות להלוואה הנוחה והמשתלמת לעסק שלך – לחץ כאן!
  • מסלול הלוואה גמישה במועד הפירעון – זהו מסלול ייחודי וחדשני שבנק לאומי מציע ללקוחות עסקיים בלבד, ההלוואה גמישה במועדי הפירעון ומאפשרת לבעל העסק לפרוע את הסכום בהתאם להכנסות ולתזרים המזומנים בעסק שלו. אפשר לקבל הלוואה בסכום המתחיל ב-20,000 ₪ ועד לסכום של 750,000 ₪, לתקופה של שנה (12 חודשים), בתנאי ריבית משתנה על בסיסי ריבית הפריים. אחת לחודש יש נקודת יציאה המאפשרת לבעל העסק לפרוע את ההלוואה בחלקה או במלואה, ללא קנסות או עמלת פירעון מוקדם.
  • הלוואות באמצעות קרן קורת – בנק לאומי מלווה את קרן קורת ומספק את השירותים הבנקאיים לקרן וללווים. בעלי עסקים קטנים ובינוניים מאזור השפלה, הדרום, הצפון וירושלים מוזמנים לקחת הלוואה בשיתוף עם קרן קורת בתנאים נוחים ואטרקטיביים, סכומי ההלוואה נעים בין 50,000 ₪ ל-750,000 ₪, בריבית פריים + 2.1%, לתקופה של עד 60 חודשים. הלווה נדרש להעמיד לפחות 25% בטחונות מסכום ההלוואה המאושרת, ובעלי העניין חייבים לחתום על ערבות אישית. קרן קורת מציעה הלוואות נוחות בשני מסלולים עיקריים – מסלול הקמת עסק חדש או כניסת העסק לתחומי פעילות חדשים, ומסלול להרחבת הפעילות העסקית הקיימת בעסק.

בנק לאומי מציע מגוון פתרונות מימון ואשראי נוספים, לרבות מימון לרכישת רכב חדש או יד 2 עבור העסק, אשראי קונים, ניכיון שטרות, אשראי בין בנקאי ועוד.

אם אתה זקוק להלוואה ולפתרונות מימון ואשראי בתנאים נוחים ומועדפים לעסק שלך – כדאי לך לבדוק את מסלולי ההלוואות שבנק לאומי מציע ללקוחות עסקיים. בעזרת היועצים המנוסים של משפחה עסקית תוכל להגיש בקשה להלוואה מבנק לאומי באחד המסלולים, ובהתאמה למאפייני העסק, ליכולת ההחזר ולגורמים נוספים. למידע נוסף ולהצעה משתלמת – השאר פרטיך בטופס שבאתר ואנו נחזור אליך בהקדם.

מידע נוסף בנושא: