קרן הגליל

קרן גליל מערבי מיועדת ליזמים ולבעלי עסקים המעוניינים להקים עסק חדש או מתכננים להרחיב עסק קיים ביישובים הנמצאים בגליל, ולמעשה בכל האזור מצפון וממערב לכרמיאל. קרן הגליל המערבי מנוהלת על ידי הסוכנות היהודית, מטרת הקרן לעודד יזמים להקים עסקים חדשים ולסייע לעסקים הקיימים באזור לצמוח ולהתרחב. הקרן מציעה הלוואות של עד 400,000 ₪ בתנאים נוחים ולתקופה של עד 6 שנים.

קרן הגליל מעודדת צמיחה עסקית באזור הצפון

הלוואה דרך קרן הגליל מיועדת לבעלי עסקים קיימים וחדשים בכל אזור הגליל המערבי, כלומר בכל היישובים הממוקמים צפונית מערבית לעיר כרמיאל. תנאי ההלוואה האטרקטיבית הינם:

  • היקף הלוואה עד 400,000 ₪
  • תקופת פירעון עד 6 שנים, אפשרות לגרייס (דחיית תשלומי ההחזר) לתקופה של עד שנה.
  • ריבית נוחה במיוחד בתנאי פריים + 1.5%
  • הקרן מציעה הלוואות בערבות עד 70%, ועדת האשראי של הקרן תחליט על הרכב הביטחונות המלא על פי סיכום עם הבנק המלווה (בנק אוצר החייל)

קרן הגליל המערבי ממומנת על ידי אגד קהילות מרכז ארצות הברית, הקרן מנוהלת על ידי הסוכנות היהודית, והבנק המלווה הוא בנק אוצר החייל. בשלב זה הקרן ממומנת על ידי קרן פדרציית ניו יורק לישראל, וההלוואות ניתנות אך ורק לעסקים בגליל המערבי.

קרן גליל מערבי מציעה הלוואות עד 250,000 ₪ במסלול השקעות, כאשר מסלול זה מחייב את היזם או בעל העסק הקיים לכלול השקעות בסכום של לפחות 50% מסכום ההלוואה.

בנוסף, קרן הגליל מציעה הלוואות במסלול הון חוזר לפיתוח, סכום ההלוואה המקסימלי הוא עד 250,000 ₪, בריבית פריים + 1.5%, לתקופה עד 6 שנים, מתוכם קיימת אפשרות לגרייס חלקי לתקופה של עד 12 חודשים, יש לשלם ריבית בלבד בתקופה זו.

קרן הגליל המערבי מעמידה ערבות שיורית עד 70% מסכום ההלוואה המאושרת על ידי ועדת האשראי של הקרן.

למידע נוסף על קרן הגליל וההלוואות שניתן לקבל דרכה אנא השאר פרטיך בטופס שבאתר. היועצים של משפחה עסקית יחזרו אליך בהקדם ואנו נסייע לך לקבל את ההלוואה האטרקטיבית להקמת עסק חדש או להרחבת עסק קיים בגליל המערבי.

מידע נוסף בנושא: