קרן לאומי לעסקים בערבות המדינה

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותקרן לאומי לעסקים בערבות המדינה

קרנות ממשלתיות ופילנתרופיות נחשבות לאפיקים פחות מוכרים לציבור הרחב מבחינת אפשרויות גיוס הלוואות. הצורך של עמידה בקריטריונים ספציפיים, בחירה במסלולים מתאימים ומילוי טפסים, מרתיע פעמים רבות את הלווים מהאופציה החוץ בנקאית גם כשהתנאים של ההלוואה טובים הרבה יותר ממסלולי אשראי אחרים.

המשרדים הממשלתיים עושים מאמצים רבים במטרה לסייע לבעלי העסקים בישראל, כאשר משאבים רבים במיוחד מופנים אל עבר החברות הקטנות והבינוניות. בין השאר, המדינה משתפת פעולה עם בנקים, פירמות פיננסיות שמשמשות כמתווכות, משרדי ייעוץ כלכלי ועוד. ניתן לציין את קרן לאומי לעסקיים כאחת מהמקורות היותר פופולאריים לאשראי זמין.

קבלת הלוואה במסגרת קרן לאומי לעסקים בערבות המדינה

בנק לאומי, בשיתוף עם משרד הכלכלה, מפעיל את קרן בנק לאומי לעסקים קטנים ובינוניים שמיועדת לחברות עם מחזור עסקים שנמוך ממאה מיליון ₪. האופן שבו פועלת הקרן הוא בעצם תמיכה בלווה בעת העסקה שלו מול לאומי. במקרה והלווה נמצא מתאים מבחינת הקרן, המדינה תערוב לכך שההלוואה שלו תוחזר לבנק בצורה מסודרת. כאשר ישנה ערבות כה משמעותית מצדו של הלווה, הוא לא מהווה יותר סיכון אשראי משמעותי מבחינת לאומי ולכן ישנה אפשרות להעניק לו סכומי אשראי גבוהים יותר.

במסגרת הקרן, ישנם שלושה מסלולים שונים שמתאימים ללקוחות העסקיים הפוטנציאליים – מסלול השקעה של פיתוח בחברה הקיימת, מסלול הקמת עסק חדש שמיועד ליזמים ומסלול הון חוזר לצורך מימון הפעילות השוטפת של העסק. הריבית על האשראי היא בדרך כלל אטרקטיבית יותר ממה שניתן לקבל באפיקים אחרים שזמינים בשוק ואילו תקופת ההחזר יכולה להתפרס עד חמש שנים עם אפשרות לחצי שנה של גרייס.

אנו בפורטל משפחה עסקית שמנו לנו למטרה לעבוד עם ענף האשראי העסקי ולעזור ללווים בבחירת המסלולים המשתלמים ביותר שנמצאים בשוק. מכיוון שמגוון האפשרויות של אפיקי הלוואה עסקית הוא גבוה למדי, חשוב מאד לקבל את מרב האינפורמציה ולדעת להשוות בין האופציות המעניינות שעומדות בפני הלווים.

במידה ואתה מתכוון לקחת אשראי עסקי בקרוב, היועצים שלנו יכולים לסייע לך בתהליך ללא שום עלות או התחייבות. בנוסף, אנו נלווה אותך בשלב הגשת הבקשה, ננחה אותך בעת מילוי הטפסים ונעזור במשא ומתן. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: