קרן נתן לעידוד יזמות

משפחה עסקיתקרנות פילנטרופיותקרן נתן לעידוד יזמות

יזמים ובעלי עסקים חדשים נתקלים פעמים רבות בקשיים משמעותיים, כאשר הם מעוניינים לגייס אשראי ולהפוך את הרעיון העסקי שלהם למציאות. הגופים הפיננסיים הגדולים לא יאפשרו בדרך כלל לקיחת הלוואות בסכומים גבוהים ללא ביטחונות ברמה משמעותית והיזמים נאלצים לחפש פתרונות אחרים. אחת מן האפשרויות הטובות, היא פנייה לקרן נתן, אשר תומכת ביזמות.

קרן נתן לעידוד יזמות

קרן נתן קמינגס הוקמה בשנת 2008 ומטרתה היא לסייע לעסקים חדשים ויזמים שאינם יכולים לגייס הלוואות ממקורות סטנדרטיים כמו בנקים. המחשבה מאחורי מדיניות הקרן היא, כי עסקים קטנים מהווים מנוע צמיחה משמעותי ויכולים לתרום לכלכלת ישראל. לפיכך, כדאי וצריך לעודד את הקמתם והמשך פעילותם.

הסכום המקסימאלי לקבלת הלוואה עומד על 240 אלף ₪, כאשר הייעוד שלה צריך להיות אך ורק עבור הקמת עסק חדש. היתרון הגדול ביותר הוא, כי אין שום ריבית על ההלוואה והקרן גם אינה דורשת ערבים או ביטחונות מהלווה. הלווה מתחייב לכך, שידבק ברעיון העסקי ולא יעביר את החברה לידיים אחרות.

חשוב לציין גם, כי הקרן אינה תומכת בתחומים ספציפיים כמו עריכת דין, תיווך, אדריכלות, טכנולוגיה, סטרטאפ ושיווק.

קרן נתן – טלפון ויצירת קשר

יזם אשר מעוניין לפנות אל הקרן, יכול לעשות זאת בטלפון מס’ 03-5750149. יש לציין, כי הגשת בקשות ההלוואה יכולה להתבצע ישירות דרך אתר האינטרנט של הקרן או במייל office@nksf.org.il. המומחים של אתר משפחה עסקית הם בעלי ניסיון רב בניסוח בקשות ההלוואה, כך שמומלץ מאד לפנות אלינו לפני ההגשה – קיימת חשיבות גדולה בבחירת מסלולים מתאימים ומילוי מדויק של הטפסים.

אנו באתר משפחה עסקית יכולים לסייע לך ולהגדיל את הסיכויים שלך לקבל אשראי דרך קרן נתן. בנוסף לכך, ביכולתנו להציע לך מגוון גדול של מסלולי הלוואה משתלמים שהולמים את הצרכים שלך בצורה הטובה ביותר. חשוב לזכור, כי סקר שוק מוקדם והתייעצות עם מומחים בתחום יכולים להביא להוזלה משמעותית של עלויות האשראי שלכם.

אפשרויות נוספות לקבלת הלוואה לעסק באתר

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות בערבות מדינה

אם אתה מתכוון לקחת הלוואה עבור העסק שלך בזמן הקרוב, הגעת למקום הנכון. כל מה שעליך לעשות, הוא למלא את הטופס הקצר שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: