הלוואה חוץ בנקאית לעסקים

משפחה עסקיתהלוואות לעסקים קיימיםהלוואה חוץ בנקאית לעסקים

הקמה ותפעול שוטף של עסק מסחרי הוא דבר לא פשוט שדורש מבעלי העסק השקעה והתגברות על אתגרים פיננסיים לא מועטים. גם חברות מצליחות, ובוודאי שעסקים קטנים, נתקלות לעתים מסוימות בקשיי נזילות, ירידה ברווחים או “תקופות יובש” במכירות שמכניסות אותן לכאב ראש כלכלי.

במקרים כאלה קימות בגדול שתי אופציות מרכזיות לגיוס ההון לעסק – הלוואות בנקאיות והלוואות חוץ בנקאיות לעסקים. עסקים שעומדים בדרישות הבנקים יכולו ליהנות מהאופציה הראשונה אבל עסקים בקשיים או עסקים ללא הביטחונות הרצויים לא יכולו לקבל הלוואה בנקאית ויצטרכו לבחור באופציה השנייה.

הלוואה חוץ בנקאית לעסקים – מהן האפשרויות הקיימות?

כאשר בעלי עסקים ירצו להתגבר על קשיי נזילות, הם יפנו לגופים פיננסיים חיצוניים ויבקשו מהם אשראי שיספיק כדי לעבור את התקופה הקשה.

היתרון הגדול של נטילת הלוואות חוץ בנקאיות לעסק, הוא הגמישות הרבה של המסלולים והתנאים הפחות נוקשים לעומת הבנקים. מכיוון שחברות חוץ בנקאיות הן אינן מפוקחות בצורה כל כך הדוקה על ידי הרגולטורים, יש באפשרותן להציע מסלולי אשראי בריבית גבוהה יותר כדי לפצות על סיכוני הלווה, לפרוס את ההחזרים לתקופות ארוכות ואף לתת גרייס על התשלומים לזמן מסוים.

מבחינת דרישות המלווים, הרי שהתנאים משתנים מחברה לחברה, אך לווה עסקי יצטרך להציג בדרך כלל תזרים הכנסות בתקופה האחרונה, להצהיר על נכסים שקיימים ברשותו. ככל שמצבו הפיננסי יציב יותר, תנאי האשראי יהיו אטרקטיביים יותר עבורו.

אנו בפורטל משפחה עסקית מתמחים בגיוס הלוואת לעסקים, נשמח לסייע לך לגיס הלוואה חוץ בנקאית לעסק שלך. במידה ואתה חושב על לקיחת הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה או שמא מעוניין במחזור של הלוואה קיימת, הגעת למקום הנכון. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ויועצי האשראי שלנו יחזרו אליך בהקדם ויספרו לך על האופציות הקיימות היום בשוק.

מידע נוסף בנושא: