הלוואה עד 200,000 ש”ח לעסקים

משפחה עסקיתהלוואות לפי סכוםהלוואה עד 200,000 ש”ח לעסקים

אחד הדברים החשובים ביותר לכל חברה, גדולה כקטנה, הוא מקור פיננסי חיצוני אמין שניתן לפנות אליו בעת הצורך וזאת כדי ללוות סכומי כסף קטנים או גדולים יותר. הסיבה לכך נעוצה באופן הפעילות של עסק בשוק הקפיטליסטי – בזמן שההוצאות של חברה יכולות להיות קשיחות למדי (תשלומי חשבונות, שכירות, משכורות, תשלומים לספקים), ההכנסות אינן כה צפויות ויכולות להשתנות מידי עונה או אף מידי חודש.

עסקים שרוצים להמשיך את הפעילות שלהם ולא להגיע למצב של פשיטת רגל, יפנו לגופים פיננסיים בבקשות של הלוואה, כאשר גובה האשראי תלוי בגודלה של החברה. עסקים קטנים ועצמאים אולי יסתפקו בכמה עשרות אלפי שקלים ואילו חברה בגודל בינוני יכולה להזדקק להלוואות עד 200,000 ש”ח לעסקים.

המקורות להלוואות עסקיות יכולים להיות הבנקים, החברות החוץ בנקאיות וגם הקרנות הממשלתיות והפילנתרופיות השונות. לכל אפיק יש את המאפיינים האישיים שלו ולכן כדאי מאד להתייעץ עם המומחים של פורטל משפחה עסקית לצורך התאמת המסלול האופטימאלי.

איך ניתן לקבל הלוואה של מאתיים אלף ₪ לעסקים מקרנות?

נפרט מעט על הקרנות המוכרות שמציעות הלוואות עסקיות בישראל:

  • קרן נתן מדובר על קרן פילנתרופית שמתאימה ללווים שלא הצליחו לקבל אשראי בדרכים הסטנדרטיות יותר, כמו בנקים. סכום ההלוואה המקסימאלי עומד 240 אלף ₪ שניתנים ללא כל ריבית, ערבים או ביטחונות. הלווה מתחייב מהצד שלו לדבוק ברעיון העסקי ולא להעביר את החברה לידיים אחרות.
  • הקרן בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינונייםקרן זו מטעם משרד הכלכלה מיועד לחברות שמחזור העסקים שלהן לא עולה על מאה מיליון ₪ בשנה. היא באה למעשה לתת מענה לסיטואציה, כאשר בנקים מקשיחים את הקריטריונים למתן אשראי עסקי ודורשים ביטחונות ברמה גבוהה – דבר שהחברות הקטנות יותר אינן יכולות לספק.

המדינה מספקת למעשה ערבות כלפי החברה הלווה וברגע שהבנק בטוח שההלוואה תוחזר בכל מקרה, הוא יוכל לתת את האשראי המבוקש ביתר קלות. הגשת הבקשה להלוואה נעשית דרך מתווך שנבחר על ידי המדינה וקיימים מסלולים רבים שמתאימים להלוואה עד 200 אלף ₪.

  • הקרן לעולה העצמאי – המממן של הקרן במקרה זה, הוא משרד הקליטה והמטרה היא לספק סיוע כספי לאנשי עסקים שעולים או חוזרים לישראל. ההלוואה יכולה להתפרס לתקופה של שש שנים, כאשר המטרות יכולות מימון הון חוזר, השקעות או הקמת חברה חדשה.

אנו בפורטל משפחה עסקית מציעים את האפשרות להשוות בין האפיקים המשתלמים ביותר של הלוואות עסקיות ובחירה באפיק המשתלם ביותר בסיוע המומחים שלנו. צריך לזכור, כי סיוע של אנשי מקצוע בעלי ניסיון יכולה להביא להוזלה משמעותית בעלויות האשראי וגם להגדיל את לאישור חיובי של ההלוואה.

אם אתה חושב לקחת הלוואה עסקית מקרנות או אפיקים אחרים בתקופה הקרובה, בהחלטה הגעת למקום הנכון. לצורך כך, כל מה שעליך לעשות, הוא למלא את הפרטים האישיים שלך בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר טלפוני בהקדם האפשרי.

מידע נוסף בנושא: