קרן BDSK בערבות המדינה

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותקרן BDSK בערבות המדינה

המדינה מודעת לחשיבותם של העסקים הקטנים והבינוניים ולהשפעה שיש להם על כלכלת ישראל. משום כך, יש לה אינטרס ברור לעזור לחברות אלו כאשר הן נקלעות לקשיים או פשוט מנסות להתפתח ולהמשיך לפעול בצורה שוטפת. אחת הדרכים, בהן המדינה מסייעת לעסקים הקטנים והבינוניים, הוא על ידי שימוש בקרנות ממשלתיות שמעניקות הטבות כספיות והלוואות בצורות שונות.

קרן BDSK בערבות מדינה, לדוגמא, עוזרת לחברות הקטנות יותר במשק להשיג את האשראי הדרוש וזאת על פי קריטריונים מוגדרים של משרד הכלכלה. הקרן נקראת כך על שם הפירמה המתווכת בין המדינה ללווים, והיא זו שנותנת את התשובה הסופית על בקשת ההלוואה.

תהליך קבלת הלוואה במסגרת קרן BDSK בערבות המדינה

הלוואות עסקיות במסגרת קרן BDSK מתאימות לחברות שהמחזור הכספי שלהן אינו עולה על מאה מיליון ₪. עסק שמבקש לקבל אשראי במסגרת הקרן, צריך להגיש בקשה מסודרת לחברת BDSK שפועלת מטעם משרד הכלכלה. הבקשה צריכה לכלול נתונים רבים על המצב השוטף של העסק, רווחים, מכירות, תחזיות לעתיד, הסבר על ייעוד ההלוואה ועוד.

חייבים לציין, כי ככל שהפנייה היא מקצועית יותר ונתמכת על ידי חוות דעת של אנשי מקצוע, הסיכויים לקבל אישור חיובי להלוואה יהיו גבוהים יותר. זהו בדיוק המקום בו נכנס אתר משפחה עסקית ויכול לסייע בו במידה רבה

אחרי שהבקשה מתקבלת על ידי חברת BDSK, היא נבחנת בוועדה משותפת עם נציגי המדינה והבנקים, כאשר חשיבות גדולה יש לפרופיל החברה, המטרות העסקיות שלה וסיכוייה להצליח ולהחזיר את האשראי בצורה מסודרת. במידה והנתונים הכלליים הם חיוביים, ההלוואה תאושר והודעה תועבר לנציגי הלווים.

מאפייני הלוואות קרן BDSK בערבות המדינה

חשוב להבין, כי לא מדובר כאן על הלוואה כספית מהמדינה לחברה המבקשת, אלא ערבות שמספקת הקרן מול הבנק. כאשר הבנק מבין כי המדינה ערבה שהכסף שניתן לחברה כהלוואה יוחזר בכל מקרה, אין לו בעיה לאשר סכומים גבוהים יותר ביתר קלות.

יש שלושה מסלולים עיקריים במסגרת ההלוואות של קרן BDSK והם מסלול הון חוזר שמתאים לחברות המתקשות להתנהל באופן שוטף, מסלול חברה בהקמה ומסלול השקעות לעסקים שרוצים להתפתח לתחומים חדשים. הריבית נחשבת לאטרקטיבית למדי (נקבעת בהתאם לסכום האשראי) ואילו פריסת ההחזרים יכולה להתבצע בתקופה של עד חמש שנים עם אפשרות גרייס.

אנו בפורטל משפחה עסקית מעוניינים לתת ללווים הפוטנציאליים את הייעוץ מקצועי ביותר לפני בחירת המסלולים, מילוי הטפסים והגשת הבקשות לקרנות השונות. בנוסף, המומחים שלנו ימצאו ויציעו לך את ההלוואה המתאימה ביותר בהתחשב המאפיינים האישיים וההעדפות שלך. רק ייעוץ מקצועי פיננסי יכול להביא להוזלה משמעותית בעלויות הריבית ושיפור בתנאים האחרים של ההלוואה.

במידה ואתה מתכוון ליטול עסקית למטרות שונות בזמן הקרוב, הגעת למקום הנכון. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: