קרן לסיוע לפרויקטים ומכרזים בין לאומיים

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותקרן לסיוע לפרויקטים ומכרזים בין לאומיים

עצם היותה של ישראל מדינה קטנה ובעלת משאבים טבעיים מצומצמים, הופך את היקף הסחר הבינלאומי שלה עם מדינות אחרות לחשוב במיוחד. יתרה מכך, היחסים המתוחים שיש למדינה עם שכנותיה הקרובות, גורמות לה לפתח קשרים עסקיים ענפים עם שותפות רחוקות יותר בכל העולם.

מקבלי ההחלטות בממשלה מעוניינים לתמרץ אנשי עסקים שבחרו בתחום היבוא והיצוא ולכן פועלים כדי לתת תמיכה פיננסית בצורת קרנות סיוע, ייעוץ מקצועי ועוד. באמצעות הפורטל שלנו, תוכל להתאים את המסלולים הרלוונטיים ביותר שזמינים בקרנות השונות ולקחת הלוואות משתלמות עבור העסק שלך.

קרן לסיוע לפרויקטים ומכרזים בין לאומייםמסלולי אשראי זמינים

קרן זו, שפועלת במסגרת משרד הכלכלה ונפתחה לאחרונה מחדש, עוזרת לחברות הישראליות במימון ההוצאות שלהן כאשר הן פונות לפרויקטים ומכרזים בחו”ל. המחשבה מאחורי הפעילות של הקרן, היא שהמדינה רק תרוויח לטווח ארוך מההתרחבות העסקית לחו”ל ולכן יש לעודד גישה של חברות רבות יותר לפרויקטים בין לאומיים.

הייעוד של הקרן הוא לפתר את בעיית הנגישות הנמוכה למכרזים הבינלאומיים שמונעת מחברות השתתפות נרחבת יותר. לצורך ההתמודדות עם המצב הבעייתי הזה הוקמה הקרן לסיוע לפרויקטים ומכרזים בין לאומיים. צריך לציין גם , כי החברות הניגשות למכרז, צריכות להחזיר את כספי הקרן רק במקרה והן זוכות במכרז, מה שמהווה הזדמנות עסקית מצוינת לחברות אלו.

אנו בפורטל משפחה עסקית מעוניינים יכולים לבחון את הצרכים הספציפיים של לווים עסקיים שונים ולבחור את מסלול ההלוואה האופטימאלי עבורם בהתאם לקריטריונים. באמצעות היועצים שלנו, תוכל גם לקבל גישה להלוואות אטרקטיביות יותר ואף לקבל ליווי לאורך כל התהליך. במידה ויש לך שאלות נוספות על ההלוואות העסקיות במסגרת קרנות ממשלתיות, פנה אלינו כבר היום ואנו נדאג לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. השאר את פרטי ההתקשרות עמך באתר והיועצים שלנו יצרו קשר טלפוני במהירות האפשרית.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך בתחום קרנות ממשלתיות:

הלוואות בערבות המדינה
קרן תבור בערבות המדינה
קרן BDSK בערבות המדינה
קרן הלוואות סולם

מידע נוסף בנושא: