הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותהלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה

כל אדם פרטי שמגיע לבנק עם בקשת הלוואה, יודע שהתהליך יכול להיות די מורכב. הבנק הוא איננו מוסד פילנתרופי שמחלק הלוואות לכל דורש, אלא גוף עסקי שמעוניין לקבל רווחים ולמזער את הסיכונים שלו בצורה מקסימאלית. לפיכך, כל לקיחת הלוואה כרוכה בניתוח המאפיינים האישיים של הלווה, בירור ההיסטוריה האישית, מידע על הכנסות נטו ועוד. ההלוואה תאושר רק אם הבנק סובר כי הסיכויים להחזר מסודר שלה הם גבוהים.

אם לקוח רגיל של הבנק נאלץ לעבור בדיקות כאלה, אז הקריטריונים לגבי לווים עסקיים הם מחמירים עוד יותר. מכיוון שסכומי ההלוואה נוטים להיות גבוהים יותר וכך גם הסיכונים לפשיטת רגל, פעמים רבות נדרשים בטחונות משמעותיים עבור נתינת אשראי. עסקים קטנים ובינוניים יותר מתקשים לעמוד בתנאים הבנקאיים ולכן פונים לעיתים לגופים אחרים, כמו הקרן לעסקים קטנים בערבות המדינה.

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

קבלת הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה

מטרתה של הקרן הממשלתית בערבות מדינה, היא בעצם סיוע ותמיכה לעסקים קטנים שאינם מסוגלים לגייס אשראי בדרכים הסטנדרטיות. המחשבה היא, כי עסקים קטנים ובינוניים מהווים מנוע צמיחה ראשון במעלה ולכן יש לתמוך בהם בצורה פיננסית ודרכים אחרות.

ברגע שהמדינה מסכימה לערוב לעסק קטן מסוים, ההתייחסות של הבנקים בקשר לאשראי משתנה לחלוטין ולכן הבנקים הסכימו להצטרף להסכם הקרן. ערבות מדינה נחשבת כביטחונות ברמה גבוהה במיוחד ולכן ברגע שאישור של הקרן לגבי ערבות כזאת קיים, לא תהיה בעיה לקבל הלוואות בנקאיות לעסקים בערבות מדינה.

הלוואות לעסקים קטנים באמצעות הלוואות בערבות מדינה

ברגע שעסק קטן מחליט כי הוא מעוניין לבקש הלוואה מהקרן בערבות מדינה, עליו לפנות לחברה המתווכת שעובדת בשיתוף פעולה עם משרד הכלכלה. מדובר בדרך כלל בפירמות רואי חשבון וכיום אחת החברות המתווכות היא BDSK. הגשת הבקשה כרוכה במילוי טפסים רבים, בחירת מסלולים, צירוף מסמכים חשובים ועוד. פורטל משפחה עסקית יכול בהחלט לעזור לכם בתהליך ועל ידי כך להגדיל את הסיכויים לקבלת אישור חיובי.

כאשר מתקבלת הבקשה במשרדי החברה המתווכת, היא יכולה לעלות לוועדה שבה יושבים גם נציגים של המדינה והבנקים. בוועדה נבחנים מאפיינים שונים, כמו סיכויי החברה להצליח, פרופיל החברה, המטרות העסקיות שלה, המאפיינים האישיים של הבעלים ועוד. במידה והכול תקין וההלוואה מאושרת, מבקשי ההלוואה יקבלו תשובה בכתב תוך זמן קצר.

קיימים מספר מסלולים עיקריים של הלוואות לחברות קטנות –

  • מסלול הון חוזר עבור הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינההסכום המקסימאלי שניתן לקבל במסגרת מסלול זה עומד על חצי מיליון ₪ והוא מיועד לחברות עם מחזור עסקי קטן מ-6.25 מיליון ₪ בשנה. תקופת ההלוואה המקסימאלית היא חמש שנים עם אפשרות לחצי שנת גרייס.
  • מסלול השקעות עבור הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטניםחברות שרוצות להתפתח וזקוקות לאשראי, יכולות לקבל סכום של עד חצי מיליון ₪ לתקופה של חמש שנים. בנוסף לכך, הלווים צריכים להעמיד ביטחונות של 25% מסכום האשראי וערבות אישית של בעלי החברה.
  • מסלול הקמה עבור הלוואות לעסקים קטנים ועסקים בינונייםזהו מסלול מתאים לעסק קטן שטרם החל לפעול או עוסק פטור שהופך לחברה בע"מ. יש אפשרות לקבל עד חצי מיליון ₪ הלוואה במסגרת הביטחונות – 10% על אשראי קטן מ-300 אלף ₪ ו-25% ביטחונות על כל סכום שמעבר לכך.

גם במסלול זה, פריסת התשלומים יכולה להתבצע עד לתקופה של חמש שנים, עם אפשרות לחצי שנת גרייס שיכולה לעזור במיוחד לעסק בהקמה. הריבית של ההלוואה נקבעת במהלך משא ומתן עם נציגי הבנק אשר מעניק את האשראי.

מטרתנו בפורטל משפחה עסקית היא לאתר ולהציע ללווים הפוטנציאליים את מסלולי האשראי העסקי המשתלמים בשוק. מכיוון שמגוון האפשרויות לרוב הוא גדול מאד וכולל אופציות שונות בבנקים ובשוק החוץ בנקאי, יש חשיבות גדולה בהתייעצות מוקדמת מול אנשי מקצוע בעלי ניסיון.

בנוסף לכך, צריך לזכור כי המומחים של אתר משפחה עסקית הם בעלי ניסיון רב בתחום ויכולים לסייע בהגשת בקשות האשראי לקרנות שונות או לחברות חוץ בנקאיות. פנייה אלינו תגדיל את הסיכויים שלך לקבלת הלוואה במידה משמעותית.

במידה ואתה מעוניין לקחת הלוואה עסקית בנקאית או חוץ בנקאית בתקופה הקרובה, אנו יכולים לסייע לך על ידי שיחה טלפונית פשוטה. כדי לחסוך זמן וכסף, כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך האישיים בטופס שנמצא בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: