תבור קרן בערבות המדינה

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותתבור קרן בערבות המדינה

עסקים רבים מוצאים את עצמם מתקשים לגייס אשראי עסקי בבנקים וזאת בגלל התמורות שעוברות על המערכת הבנקאית. הסיטואציה שנוצרה מאלצת אותם לחפש דרכים סטנדרטיות פחות לקבלת הלוואות ורבים מהלווים הפוטנציאליים פונים לקרנות שונות בערבות המדינה כדוגמת  קרן תבור לעסקים קטנים ובינוניים, או מנסים מזלם בהגשת מועמדות לקבלת הלוואה מאחת מהקרנות הפילנתרופיות הפועלות כיום בארץ.

קבלת הלוואות במסגרת תבור קרן בערבות המדינה – מידע לעסק

לווים עסקיים אשר מעוניינים לקבל הלוואה במסגרת קרן תבור, צריכים לדעת כי מדובר למעשה בחברה פיננסית אשר מתווכת בין מבקשי האשראי לבין המדינה. תבור משמשת בתפקידה זה החל משנת 2014, כאשר היא עושה סינון ראשוני של בקשות ההלוואה, מספקת מידע לעסק ומשתתפת גם בוועדות שמחליטות להיעתר או לסרב לבקשות האשראי השונות.

ההלוואות מיועדות לעסקים קטנים ובינוניים וכל בעל עסק צריך לבחור היטב את מסלול ההלוואה שהולם את הצרכים שלו בצורה הטובה ביותר. האפיקים הזמינים במסגרת קרן תבור הם:

  • מסלול מהיר – מדובר על אשראי בגובה עד 100 אלף שניתן להחזיר אותם בתוך פרק זמן של חמש שנים ועוד חצי שנת גרייס. הריבית נקבעת בהתאם לסכום המבוקש וישנו גם צורך של ביטחונות על 25% מההלוואה. דרישות הסף לקבלת ההלוואה הן מחזור שנתי שלא עולה על שלושה מיליון ₪ והיעדר חובות או הליכים משפטיים נגד מבקשי האשראי.
  • מסלול הון חוזר – מיועד לחברות קיימות שמתקשות לאזן את התקציב וזקוקים להלוואה לצורך הפעילות השוטפת שלהם. הסכום המקסימאלי של הלוואה עומד על 500 אלף ₪ לעסקים חדשים או כאלה שהמחזור העסקי שלהם אינו עולה על 6.25 מיליון ₪.
  • מסלול השקעות – עסקים אשר מעוניינים להתפתח לכיוונים חדשים ולהתרחב, צריכים לבחור באופציה זו לצורך מימון התהליך. נדרשת השקעה של 20% הון עצמי לפחות והריבית נקבעת לפי שיקול דעת הבנק.
  • מסלול עסקים בהקמה – הייעוד של אפיק זה, הוא פתיחת חברות חדשות, כאשר תקופת ההחזר המקסימאלית עומדת על חמש שנים.

אנו בפורטל משפחה עסקית יכולים לסייע לך בתהליך בחירת המסלול המתאים, הגשת הבקשה ומשא ומתן מול הבנקים או הקרנות השונות. צריך לזכור, כי התייחסות רצינית ומקצועית אל נושא בקשת האשראי, יכולה להגדיל במידה רבה את הסיכויים לקבל תשובה חיובית מהקרן.

במידה ואתה חושב על לקיחת הלוואה עסקית בזמן הקרוב, נוכל לסייע לך ללא כל התחייבות. השאר את הפרטים שלך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

מידע נוסף בנושא: