קרן האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותקרן האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית

האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית IFLA נחשבת לפלטפורמה הגדולה בארץ להלוואות ללא ריבית. האגודה נוסדה בשנת 1990 על ידי פרופ’ אליעזר יפה, היא עוסקת במתן הלוואות לצרכים משפחתיים מגוונים, בעיקר למשפחות ברוכות ילדים, לסטודנטים הזקוקים לסיוע במימון שכר הלימוד, למשפחות חד הוריות ולעסקים.

כדאי לדעת כי האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית מציעה מספר הלוואות ללא ריבית או בריבית נמוכה, המסלולים המוצעים כיום הם:

  • הלוואות ליחידים ולמשפחות – האגודה מציעה הלוואות ללא ריבית ליחידים ולמשפחות הזקוקים להלוואה כדי להתגבר על מצב כלכלי קשה. ההלוואה מיועדת לתושבי ישראל, בטווח הגילים 67-22, בעלי הכנסה משפחתית מוכחת של 3,000 עד 15,000 ₪, כל עוד יש ללווה רצף תעסוקתי במקום עבודה יחיד במשך לפחות 12 חודשים. כמו כן, מקבלי קצבאות והבטחת הכנסה מביטוח לאומי המקבלים קצבה גדולה מ-3,000 ₪ יכולים לקבל הלוואה ללא ריבית, ויש גם מסלול ייעודי לאברכים.
  • הלוואות ליזמים ולעסקים זעירים וקטנים – האגודה מתמחה בין השאר במתן הלוואות ליזמים, לבעלי עסקים זעירים ולעסקים קטנים. במסלול זה ניתן לקבל הלוואה ללא ריבית או בריבית נמוכה ואטרקטיבית, היקף סכום ההלוואה עד 90,000 ₪, לתקופה של עד 45 חודשים, יש להחתים 2 ערבים.

בקרוב האגודה תתחיל להציע גם הלוואות ללא ריבית לעמותות והלוואות להשלמת הון עצמי לזוגות המתקשים לרכוש דירה, במסלול זה ההלוואות ניתנות בריבית נמוכה ואטרקטיבית, ההלוואה מיועדת למשפחות צעירות.

הלוואה ללא ריבית עד 30,000 ₪ ליחידים ולמשפחות

קרן האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית נקראה עד לא מזמן IFLA,  כיום הקרן נקראת עוגן – קרן להלוואות ללא ריבית. כאמור, הקרן מציעה הלוואות ללא ריבית ליחידים ולמשפחות, עד לסכום של 30,000 ₪, ההלוואה הנוחה מיועדת למקרים כגון:

  • יחידים או משפחות שעברו משבר כלכלי חמור ולא צפוי.
  • זוגות העוברים טיפולי פוריות או נמצאים בתהליכי אימוץ או פונדקאות.
  • עולים המתקשים בהליך הקליטה בישראל, בעיקר אתיופים ועולים מצרפת.
  • בעלי צרכים מיוחדים.

חשוב לדעת כי ועדת האשראי של הקרן נותנת עדיפות בהלוואות למשפחות המלוות על ידי יועץ מקצועי לכלכלת משפחה.

למידע נוסף ולשיפור הסיכוי לקבלת הלוואות ללא ריבית או בריבית נמוכה דרך קרן האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית אנא השאירו פרטים בטופס שבאתר. היועצים של משפחה עסקית יחזרו אליכם בהקדם ויסייעו לכם לקבל הלוואה ללא ריבית בהתאם לקריטריונים של הקרן.

מידע נוסף בנושא: