קרן בנק אוצר החייל

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותקרן בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל הוקם בשנת 1946 כדי לספק שירותי בנקאות ללוחמי היישוב היהודי לאחר שחרורם מהצבא הבריטי. בהמשך הבנק סיפק שירות בנקאי למשרתי קבע ולעובדי מערכת הביטחון, ורק בשנת 1972 אוצר החייל קיבל רישיון לבנק. ב-1977 בנק הפועלים נכנס כשותף ובנק אוצר החייל החל להתרחב ולספק שירותים בנקאיים לכלל הציבור.

בשנת 2006 בנק הפועלים מכר את חלקו באוצר החייל לבנק הבינלאומי. הליך רכישת הבנק הושלם בשנת 2018 לאחר שהבנק הבינלאומי קנה את כל המניות של בעלי המניות שנותרו. כיום, בנק אוצר החייל מציע שירות בנקאי לכל המגזרים, לרבות למגזר הפרטי ולמגזר העסקי. בין השאר, הבנק זכה במכרז ללוות את קרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, כמו כן הוא מלווה קרנות מימון נוספות.

קרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים

קרן בנק אוצר החייל, בשיתוף עם מיטב דש גמל ופנסיה, מציעה לעסקים קטנים ובינוניים הלוואות נוחות בערבות המדינה, הקרן מציעה מספר מסלולי הלוואה בהתאמה לסוג העסק, גודלו, מטרת ההלוואה ומאפייני העסק. במסגרת קרן בנק אוצר החייל ניתן לקבל הלוואות בתנאים נוחים למטרות כגון:

הקרן מציעה הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בעלי מחזור מכירות שנתי עד 100 מיליון ₪, את ההלוואה ניתן לקבל לתקופה של עד 60 חודשים, עם אפשרות לדחיית תשלומי הקרן לתקופה של 6 חודשים.

הקרן מציעה הלוואות ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש עד לסכום של 500,000 ₪, יש להגיש בקשה מסודרת הכוללת תוכנית עסקית. לאחר פגישה עם כלכלן לבדיקת כדאיות כלכלית, התיק יעבור לבנק להמשך טיפול, ולאחר מכן ועדת האשראי של הקרן תקבע את תנאי ההלוואה והאם לאשר את הבקשה או לדחות אותה.

בנוסף, קרן בנק אוצר החייל מציעה הלוואות בסכום כולל של 8 מיליון ₪, בכפוף לתנאי הזכאות ולבדיקה קפדנית של העסק. סכום ההלוואה נקבע לפי היקף מחזור המכירות השנתי, כאשר עסקים קטנים בעלי מחזור מכירות שנתי עד 6.26 מיליון ₪ זכאים להלוואה עד 500,000 ₪, בעוד עסק בעל מחזור מכירות עד 100 מיליון ₪ יכול לקבל הלוואה עד 8% ממחזור המכירות השנתי.

מהם היתרונות של הלוואות מקרן אוצר החייל?

קרן בנק אוצר החייל מציעה הלוואות נוחות בריבית אטרקטיבית, ובערבות גבוהה מצד המדינה. ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש ולבעלי עסקים קיימים העומדים בתנאי הקרן, כדאי לקחת הלוואה מהקרן בגלל היתרונות הבאים:

  • אשראי לתקופה ארוכה עד 5 שנים (60 חודשים).
  • ריבית אטרקטיבית לעומת הלוואות דומות.
  • ערבות מדינה גבוהה מהווה הקלה משמעותית בביטחונות מצד היזם ובעל העסק.
  • אישור יחסית מהיר של ההלוואה.

היועצים של משפחה עסקית יסייעו לכם לקבל הלוואה דרך קרן בנק אוצר החייל. אנו נפנה אתכם לאנשי מקצוע אמינים ויעילים ונלווה אתכם כל הדרך כדי לשפר משמעותית את הסיכוי שלכם לקבל את ההלוואה הנוחה, ובנוסף נמליץ לכם על פתרונות מימון נוספים בהתאם לצורך. למידע נוסף השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה ואנו ניצור עמכם קשר במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: