הלוואה לחברה בע”מ

משפחה עסקיתסוגי עסקיםהלוואה לחברה בע”מ

כאשר אנו מדברים על חברה בע”מ (בעירבון מוגבל), מבחינת המדינה היא נחשבת לישות משפטית נפרדת מהבעלים ומחויבת לעמוד בתקנות שנקבעו בחוק החברות. ככלל, חברות בע”מ הן בעלות מחזור עסקי גבוה יותר מעסק רגיל ולכן המטרה היא להפוך אותן למסודרות יותר ונגישות לרשויות השונות.

בנוסף לשינויים אלו, גם האשראי לו נזקקת חברה בע”מ הוא בדרך כלל בסכומים גבוהים יותר מעסק עצמאי, עניין שיכול להקשות על תהליך הגיוס. בזמן שלמלווים אין בדרך כלל בעיה לתת אשראי בסכומים הנמוכים יותר כהלוואות צרכניות או עסקיות קטנות, הלוואה לחברה בע”מ דורשת בדיקות מחמירות יותר לגבי יכולת ההחזר של החברה.

קבלת הלוואה לחברה בע”מ

חברות בע”מ, כמו כל עסק אחר, תלויות באשראי חיצוני לצורך הפעילות השוטפת שלהם. מכיוון שההכנסות של רוב החברות אינן צפויות, במקרים רבים יש צורך באיזון תקציבי מול סעיף ההוצאות (משכורות, שכירות, חשבונות, רכישת מלאי ועוד). מעבר למימון הון חוזר, חברות לוקחות הלוואות גם לשם השקעה ופיתוח.

אם נתייחס למקורות הפוטנציאליים של אשראי עסקי לחברה בע”מ, הרי שניתן לציין כמובן את הבנקים, החברות החוץ בנקאיות וגם הקרנות הממשלתיות והפילנתרופיות. לכל אפיק יש את היתרונות והחסרונות שלו, כך שכל בעל חברה צריך לעשות את השיקולים של עלות מול תועלת בצורה המדויקת ביותר. הדרך המומלצת לעשות זאת, היא קבלת ייעוץ מקצועי מהמומחים פורטל משפחה עסקית.

אנו באתר משפחה עסקית מתמחים בגיוס הלוואה לחברה בע”מ בתנאים משתלמים מהגופים הגדולים והמוכרים במשק. בנוסף אנו  רוצים לתת ללווים העסקיים את האפשרות להשוות בין האפשרויות המשתלמות ביותר של מסלולי הלוואות זמינים. בנוסף לכך, המומחים שלנו הם בעלי ניסיון רב בתחום האשראי ולכן יכולים להתאים בצורה מדויקת את מסלול ההלוואה לחברה בע”מ שאתה צריך.

מומלץ עבורך

הלוואה עד 200,000 ש”ח לעסקים

הלוואה עד 100,000 ש”ח לעסקים

במידה ואתה מעוניין לקחת הלוואה בזמן הקרוב, תוכל לחסוך זמן וכסף על ידי שיחה טלפונית פשוטה. כל מה שעליך לעשות, הוא להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו ניצור קשר במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: