מימון לעסקים קטנים

משפחה עסקיתסוגי עסקיםמימון לעסקים קטנים

סביבת הריבית הנמוכה ששוררת זה זמן רב במשק, אמורה להיטיב מצד אחד עם הלווים ולתמרץ פעילות עסקית, שכן גם עלויות האשראי הן נמוכות במיוחד. אולם, החוב הגדול של הציבור לבנקים שהצטבר בתקופה זו, גורם להם כעת שוב לעלות את הריבית ולהקשיח את תנאי מתן ההלוואות.

מאפייני מימון לעסקים קטנים

הסיטואציה כיום היא, כי עסק קטן וחסר ביטחונות הוא כמעט חסר סיכוי לקבל הלוואה משמעותית מהבנק. האופציה הטובה ביותר היא פנייה לגופים החוץ בנקאיים, כמו חברות אשראי גדולות או קטנות יותר וגם קרנות ממשלתיות (הלוואות בערבות המדינה) ופילנתרופיות.

כאשר אנו מדברים על קרנות שתומכות בעסקים קטנים, הרי שכל לווה פוטנציאלי צריך לאתר את המלווה המתאים עבורו. גם הקרן בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים כוללת בתוכה מגוון של מסלולים בהתאם לצרכים של העסק.

החברות החוץ בנקאיות נוטות לאשר ביתר קלות את ההלוואות לעסקים קטנים, אך צריך לזכור שגם עלויות הריבית והעמלות יהיו גבוהות יותר בדרך כלל מהבנק. זאת כדי לפצות על הסיכונים שההלוואה לא תוחזר.

במידה ואתה מחפש הלוואה לעסקים קטנים, אנו בפורטל משפחה עסקית נוכל לסייע לך ובכך לחסוך זמן מיותר על חיפושים. המומחים שלנו יציגו בפניך את האפיקים הזמינים והאטרקטיביים שקיימים עבורך – דבר שיכול להוזיל את העלויות שלך לטווח הארוך.

פורטל משפחה עסקית יכול לעזור לך להגיע למסלולים פחות מוכרים, גם בשוק הבנקאי, החוץ בנקאי והקרנות השונות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטיך באתר ואנו ניצור קשר טלפוני בהקדם האפשרי.

מידע נוסף בנושא: