הלוואות להון חוזר

אחד הקשיים שבהם עומדת כל חברה בישראל, קשורה לזמינות האשראי העסקי למימון הון חוזר. הסיבה לכך היא, כי כמעט כל עסק תלוי בקו אשראי והלוואות להון חוזר בשביל הפעילות שלו – הרי ההוצאות של חברה הן קבועות פחות או יותר (משכורות, תשלומי חשבונות, שכירות, רכישת מלאי) וההכנסות יכולות להשתנות מחודש לחודש.

כדי לאזן את התקציב בתקופות פחות טובות, הלווים העסקיים פונים לגופים פיננסיים שונים שמעניקים אשראי תמורת תשלומי ריבית. אולם, מכיוון שלא כל לווה עומד בקריטריונים ויכול לקבל תשובה שלילית, ההמלצה היא לפנות לאנשי מקצוע שסייעו באיתור הלוואה מתאימה להון חוזר.

גיוס הלוואות להון חוזר מקרנות

ישנן מספר קרנות ממשלתיות ופילנתרופיות שפועלות בשוק ומטרתן היא תמיכה בעסקים חדשים וקיימים:

  • הקרן בשיתוף עם התאחדות התעשיינים – סכום ההלוואה תלוי במחזור השנתי של החברה, אך לא יעלה על שלושה מיליון ₪. הייעוד של האשראי הוא מימון הון חוזר ותעשיינים מקבלים תנאים מועדפים במסגרת קרן זו.
  • קרן קורת – מדובר על קרן פילנתרופית עבור לווים בגילאי 25-60 ממגוון מגזרים בישראל. ייעוד ההלוואה יכול להיות מימון הון חוזר, אך גם מטרות נוספות כמו הקמת עסק חדש או השקעה. הריבית של ההלוואה אטרקטיבית למדי (נקבעת בהתאם לסכום האשראי), כאשר יש אפשרות לפרוס את התשלומים עד שלוש שנים בתוספת גרייס.

קבלת הלוואה להון חוזר מבנקים

בנקים רבים מציעים הלוואות עסקיות למטרות שונות, כאשר המסלולים יכולים להיות שונים למדי בין בנק אחד למשנהו. חלקם מציע מסלולים עם החזרים גמישים שמותאם לתזרים המזומנים של החברה ואילו אחרים מתמקדים באפיקים עם החזרי שפיצר רגילים. בכל מקרה, מוסד בנקאי יעניק אשראי רק לאחר בדיקות מעמיקות וכאשר הוא בטוח שההלוואה תוחזר בצורה מסודרת.

טוב יעשה כל לווה פוטנציאלי, אם יכין מראש מסמכים שמראים על הכנסות, מכירות ומצב כללי של העסק ואף יכין מצגות שתומכות בבקשת האשראי. כמו כן, צריך להיות מוכנים לפרט בצורה ברורה לגבי ייעוד כספי ההלוואה ולדאוג שהסכומים המבוקשים הולמים באופן מלא את הצרכים. המומחים של פורטל משפחה עסקית יכולים בהחלט לסייע לך בכך ולהגדיל את הסיכויים לקבל תשובה חיובית.

מטרתנו בפורטל משפחה עסקת הוא להציע מסלולים משתלמים של הלוואות זמינות ולסייע בתהליך הבקשה. מכיוון שכמות אפיקי האשראי העסקי והצרכני מתרחבת כל הזמן , חשוב מאד לקבל חוות דעת של מומחים בעלי ניסיון אשר עובדים בתחום שנים רבות שיכולו לסייע לכם לבחור את האפיק הנכון ביותר עבור העסק שלכם

במידה ואתה חושב לקחת הלוואה עסקית בקרוב, כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

מידע נוסף בנושא: