הלוואה לצורך רכישת עסק פעיל

משפחה עסקיתהלוואות לעסקים קיימיםהלוואה לצורך רכישת עסק פעיל

ברגע שחברה ספציפית מעוניינת להרחיב את הפעילות שלה ולהיכנס לשווקים חדשים, יש לה שתי אופציות עיקריות. האפשרות הראשונה תהיה השקעה עצמאית אל תוך החברה הקיימת והקמה של תחום חדש מאפס ואילו האפשרות השנייה היא רכישת עסק קיים שכבר פועל בשוק. במידה והחברה המתרחבת מחליטה לבחור באופציה השנייה, יש צורך בגיוס הון משמעותי כדי לממן את הרכישה.

הלוואה לצורך רכישת עסק פעיל מבנקים

המערכת הבנקאית בישראל נחשבת לריכוזית למדי ולפיכך אפשרויות ההלוואות העסקיות הן דומות מבחינת ריבית אצל הבנקים השונים. כך, לדוגמא, רוב הבנקים מציעים אשראי רב ערוצי שניתן לקבל אותו ללא צורך בהגעה פיזית לסניפים, אלא על ידי שימוש באינטרנט, סלולר ואפליקציות שונות. סכומי ההלוואה יכולים להגיע עד 100 אלף ₪, אך האישור תלוי במאפיינים האישיים של הלווה והיסטוריית האשראי של העסק.

למידע נוסף על הלוואות בנקאיות לעסקים

במקרים רבים, ההלוואה יכולה להיות שלא מאושרת בגלל סיכון גבוה מידי או ספקות לגבי יכולת ההחזר של הלווה. במקרים כאלה, ישנה תמיד אופציה לפנות לשוק האשראי החוץ בנקאי, אשר פחות נוקשה וגם הוא מאפשר לקיחת הלוואה לרכישת עסק.

גיוס הלוואות לרכישת עסק מגופים חוץ בנקאיים

בעלי עסקים שמעוניינים לפתח את החברה שלהם על ידי רכישת חברות אחרות, יכולים לעשות שימוש במסלולים הזמינים בקרנות או מלווים חוץ בנקאיים מסוגים אחרים. הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות מדינה, לדוגמא, מפעילה מסלול ייחודי של הלוואות לצורך השקעה. הריבית מחשבת לאטרקטיבית למדי וסכום ההלוואה יכול להגיע לחצי מיליון ₪ עבור חברות קטנות.

חברות חוץ בנקאיות כמו גופים פנסיוניים ועסקים פרטיים שונים, גמישות יותר בנתינת הלוואות עסקיות ואף יכולות לאשר אשראי ללווים שקיבלו סירוב מהבנק. עם זאת, צריך לזכור כי עלויות הריבית והעמלות השונות עלולות להיות גבוהות יותר מהבנקים.

אנו בפורטל משפחה עסקית מעוניינים להקל על הלווים העסקיים ולהציע להם השוואה מעודכנת של מסלולי האשראי האטרקטיביים ביותר בשוק. לאחר בחינת הצרכים האישיים של כל לווה, המומחים שלנו יכולים להתאים בצורה טובה את האפיקים המשתלמים ביותר עבורך, בין אם מדובר על אופציות סטנדרטיות כמו בנקים או מסלולים פחות מוכרים, דוגמת קרנות פילנתרופיות נגישות.

פנייה לאתר משפחה עסקית יכולה לתרום במידה רבה לסיכויים לקבל את ההלוואה הרצויה, שכן משמעות גדולה מאד יש לבחירת מסלול מתאים, הגשה קורקטית של הבקשה ומשא ומתן מול המלווה. במידה ואתה חושב לקחת הלוואה עסקית לצורך רכישת עסק או מטרות אחרות בקרוב, כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך האישיים בטופס אשר נמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: