הלוואה לעסק ותיק

גיוס הלוואות לעסקים ותיקים והלוואות לעסקים חדשים כבר מזמן לא כרוך בלעדית בפנייה לגופים בנקאיים שונים וזאת לאחר ההתפתחות המרשימה של ההלוואות החוץ בנקאיות. האופציות החדשות בחברות כרטיסי האשראי, הגופים הפנסיוניים, העסקים הפרטיים הרבים והקרנות השונות, מגבירות את התחרות בתחום ומוזילות את העלויות בעת גיוס אשראי עסקי.

צריך לציין, כי אין זה אומר, שכל בעל עסק יכול לקבל אישור אוטומטי לסכום ההלוואה המבוקש על ידו, אך בהחלט ניתן למקסם את הסיכויים בעזרת ייעוץ מקצועי וסקר שוק יסודי. במאמר זה, אם כן, נסקור את האפשרויות הפופולאריות יותר לגיוס אשראי עסקי.

קבלת הלוואה לעסק ותיק מבנקים וחברות חוץ בנקאיות

כאשר בעל עסק קיים מעוניין פונה לבנק בבקשת הלוואה, נציגי הגוף המלווה מתמקדים במאפיינים האישיים של הלווה והנתונים לגבי החברה הספציפית. כך, לדוגמה, ישנה חשיבות גדולה לסכום האשראי המבוקש, מטרות ההלוואה, היסטוריית האשראי של הלווה (האם ישנם עיקולים או הגבלות בעבר), נתונים על מכירות ורווחים בעבר, צפי של רווחים בעתיד ועוד. על פי המידע שמתקבל, הבנק מעריך את הסיכונים של הלווה, מחליט לגבי אישור ההלוואה וגובה הריבית.

יש לזכור, כי הבנקים המסחריים בישראל אינם חופשיים לגמרי באופן הפעילות שלהם והם נתונים לפיקוח הדוק מצד בנק ישראל, שמגביל אותם מבחינת גובה ריבית, הלימות הון ואשראי מקסימאלי. לפיכך, מצבים בהם הבנקים אינם מאשרים את ההלוואה העסקית המבוקשת, הם שכיחים למדי, ובמיוחד כאשר הלווה נחשב למסוכן יותר.

מבקשי הלוואה שאינם יכולים לקבל הלוואה בנקאית, יכולים לפנות לחברות חוץ בנקאיות שגמישות הרבה יותר מבחינת המסלולים והקריטריונים המינימאליים מהלווים. למעשה, אפילו בעלי עסקים עם היסטוריה של הגבלות ועיקולים בחשבון הם בעלי סיכוי לקבל את ההלוואה המבוקשת, גם אם הדבר יהיה כרוך בתשלומי ריבית גבוהים למדי.

אפשרויות קבלת הלוואה לסיוע לעסק ותיק מקרנות

אם נתייחס לאפיקי ההלוואה במסגרת קרנות, אז כאן מבקשי ההלוואה יכולים למצוא פעמים רבות את האופציות האטרקטיביות ביותר במשק. קרנות בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים, לדוגמא, עובדות בצמוד לבנקים ומספקים ביטחונות עבור לווים עסקיים שעומדים בקריטריונים. כתוצאה מכך, ישנן אפשרויות להוריד את עלויות הריבית ולצמצם את סכום הערבויות במידה רבה.

קרנות אחרות, מסוג סיוע לעולים חדשים שמעוניינים להרחיב את העסק או עזרה ליצואנים בשיווק המוצרים והשירותים בחו”ל, לא הוקמו למטרות רווח והתפעול שלהן נעשה כולו כדי לתמוך במגזר העסקי.

אנו בפורטל משפחה עסקית שמנו לנו למטרה להציע השוואות אובייקטיביות שיסייעו ללווים עסקיים פוטנציאליים למצוא את המסלול האופטימאלי מבחינתם. מכיוון שכמות האפשרויות לקבלת אשראי גדלה כל הזמן עקב התפתחות השוק החוץ בנקאי, יש חשיבות גדולה בניתוח מוקדם של האפיקים הזמינים מבחינת עלויות ריבית, עמלות, ביטחונות והתנאים האחרים.

חשוב לציין, כי גם אם בעלי עסקים ספציפיים מנהלים את החברות שבבעלותם בצורה מוצלחת במשך שנים, אין זה אומר כי הם חייבים להיות בקיאים בניואנסים של חוזי הלוואות, ריביות וסעיפים שונים של אשראי עסקי.

היועצים המומחים של פורטל משפחה עסקית הם בעלי ניסיון רב בעבודה מול לווים פוטנציאליים שונים והם יכולים להתאים את ההלוואה המתאימה הטובה ביותר עבורך מבין שלל האפשרויות השונות בבנקים ובשוק החוץ בנקאי. כמו כן, הליווי המקצועי שלנו יכול להגדיל את הסיכויים שלך לקבלת האשראי המבוקש מפאת תהליך מסודר יותר של הגשת הבקשה והתנהלות נכונה מול המלווה.

במידה ואתה חושב לקחת הלוואה עסקית לחברה קיימת או אשראי מסוג אחר בזמן הקרוב, באפשרותנו לסייע לך וקבלת ייעוץ ראשוני ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים כי היועצים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פתרונות מימון לעסקים קיימים
הלוואה להרחבת העסק
הלוואה לעסקים בקשיים

מידע נוסף בנושא: