הלוואה להרחבת העסק

כאשר עסקים מסוימים מעוניינים למשוך קהל לקוחות חדש, להגדיל רווחים ולקבל יתרון כלשהו על המתחרים, אחת הדרכים הטובות לעשות זאת היא בעזרת השקעות ופיתוח החברה. ההתרחבות יכולה להתבצע במגוון צורות ובין השאר על ידי כניסה לשווקים חדשים, שיווק מוצרים ושירותים שלא התעסקו בהם בעבר, פתיחת סניפים ועוד.

ברגע שישנה החלטה על תהליך של השקעה בעסק בזמן הקרוב, חברות רבות פונות לגופים פיננסיים חיצוניים בבקשת אשראי. הסיבה לכך היא, כי בדרך כלל נדרשים אמצעים כספיים משמעותיים בשלב הראשוני של ההתרחבות ואילו התוצאות מגיעות רק בשלב מאוחר יותר.

הלוואה להרחבת העסק

הבחירה המועדפת על רוב הלווים העסקיים בבואם לבקש אשראי, היא עדיין פנייה לסניף הבנק האישי שלהם. הלוואות להרחבת העסק מהבנק, אכן נחשבות לזולות יחסית מבחינת ריבית וזאת בגלל הפיקוח הרגולטורי על גופים אלו. אולם, הפרמטרים הסופיים של ההלוואה יהיו תלויים במידה רבה במאפיינים האישיים של הלווה – רווחיות החברה, היסטוריית האשראי, הסכום המבוקש של ההלוואה ועוד.

במידה והלווה לא מעוניין או לא יכול לקבל הלוואה מהבנק, קיימים גם אפיקים אחרים במסגרת חברות חוץ בנקאיות וקרנות מסוגים שונים. גופים דוגמת חברות כרטיסי אשראי, לדוגמא, מעניקים הלוואות ייחודיות לעסקים ואלו בהחלט יכולים לשמש כהון לצורך השקעה והתרחבות החברה. ברם, כל לווה צריך לבדוק היטב את החברה החוץ בנקאית המלווה כדי לא ליפול קורבן למקרי הונאה.

אם נתייחס לקרנות שממציעות מסלולים לעסקים, הרי שפעמים רבות מדובר על מניעים פילנתרופיים ולא לכוונת רווח. לפיכך, לווים שמעוניינים להרחיב עסקים קיימים, יכולים לעיתים לקבל אשראי ללא ריבית, ביטחונות וערבים כלל.

מומלץ לקריאה נוספת

גיוס אשראי לעסקים מבנקים 

אנו בפורטל משפחה עסקית מציעים ללווים הפוטנציאליים להשוות בין אופציות האשראי הזמינות ממגוון מוסדות פיננסיים בנקאיים וחוץ בנקאיים, כגון בתי השקעות, קרנות ממשלתיות ופילנתרופיות ועסקים פרטיים שעוסקים במתן הלוואות. המומחים שלנו הם בעלי ניסיון רב ויכולים להציע אפשרויות הלוואה אטרקטיביות להרחבת עסק או מטרות אחרות.

כל לווה צריך לדעת, כי במקרים רבים של אפיקים למתן אשראי, החברות הפיננסיות המלוות מציינות את הקריטריונים המינימאליים שדרושים לצורך הגשת הלוואה. עם זאת, הדבר איננו מבטיח אישור חיובי מצדם וכל בקשה נבחנת באופן פרטני. פורטל משפחה עסקית יכול לסייע לך בתהליך הגשת הבקשה ובכך להגדיל את הסיכויים שלך לקבל תשובה חיובית מהגוף המלווה.

במידה ואתה חושב לקחת הלוואה עסקית בתקופה הקרובה, באפשרותנו לעזור לך ולפרוס בפניך אופציות משתלמות ללא שום עלות או התחייבות. אם ברצונך לחסוך כסף וזמן על חיפושים מיותרים, מלא את פרטיך האישיים בטופס שנמצא בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: