גיוס כספים מקרנות פילנתרופיות

משפחה עסקיתקרנות פילנטרופיותגיוס כספים מקרנות פילנתרופיות

בעלי עסקים קטנים ובינוניים אשר מעוניינים לקבל אשראי לצורך הפעילות העסקית השוטפת שלהם, אך מתקשים לגייס הלוואות באפיקים הסטנדרטיים, יכולים לפנות לאופציה של קרנות פילנתרופיות. גופים אלו באים בעצם לתת מענה למצוקת האשראי של לקוחות עסקיים ולאפשר להם להמשיך להתקיים ולהתפתח גם בסיטואציות פיננסיות מסובכות יותר.

אופציות גיוס כספים מקרנות פילנתרופיות

להלן כמה מן האפשרויות הפופלאריות שקיימות בהיצע:

קרן נתן – מימון קרן נתן מתבצע על ידי תרומות של אנשי עסקים אמידים בארץ ובחו”ל, כאשר הסיוע מיועד ליזמים שמעוניינים להקים עסקים חדשים בישראל. הסכום המקסימאלי של האשראי העסקי עומד על 240 אלף ₪ והיתרון הגדול הוא, כי אין שום ריבית, עמלות או צורך בערבים כדי לקבל את ההלוואה.

תחומי העיסוק של החברה חשובים גם הם לבעלי הקרן, כאשר ענפי ההייטק, תיווך, עריכת דין וקניין רוחני לא נכללים ברשימת הזכאים לאשראי.

איש עסקים בפגישה עם יועץ שלנו בנוגע לגיוס כספים מקרנות פילנתרופיות

האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית – ההלוואות העסקיות במסגרת האגודה מיועדות לעסקים הקטנים שמחזור המכירות החודשי שלהם לא עולה על 150 אלף ₪. סכום האשראי המקסימאלי עומד גם הוא על סכום זהה, כאשר כל מועמד צריך לעבור תהליך של בחינת בקשה ואישור על ידי ועדה.

אנו בפורטל משפחה עסקית עושים מאמצים רבים במטרה לתת מידע רלוונטי בנושאי מימון עסקי ומעבר לכך לסייע לבעלי עסקים לגיס כספים מקרנות פילנתרופיות שונות. במידה ואתה רוצה לעשות השוואה בין מסלולים ולקבל ייעוץ מקצועי בנושא, השאר את הפרטים האישיים שלך באתר ואנו ניצור קשר במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: