קרן דרומה צפונה לעסקים

משפחה עסקיתקרנות פילנטרופיותקרן דרומה צפונה לעסקים

קרן דרומה-צפונה לעסקים הוקמה על ידי מספר יזמים, ביניהם איתן וורטהיימר, ובשיתוף עם הסוכנות היהודית. הקרן הוקמה במטרה להעלות את רמת החיים בנגב ובגליל באמצעות סיוע לעסקים יצרניים ולמפעלים. קרן דרומה מציעה הלוואות נוחות לעסקים עד לסכום של 2 מיליון ₪, לתקופה של עד 5 שנים.

הלוואות אטרקטיביות לפיתוח העסק

קרן דרומה צפונה מציעה הלוואות בשיתוף בנק מזרחי, ניתן לקבל הלוואה אטרקטיבית החל מסכום של 350,000 ₪ ועד 2 מיליון ₪. תנאי ההלוואה הינם:

  • הלוואה לתקופה של עד 5 שנים.
  • אפשרות לגרייס (דחיית תשלומי החזר ההלוואה) עד 6 חודשים.
  • ריבית פריים + 1.5%.
  • עד 40% ביטחונות מסכום ההלוואה.

קרן דרומה מציעה הלוואות לעסקים ולמפעלים קיימים בלבד, בעלי מחזור מכירות שנתי של 5-100 מיליון ₪, המעסיקים לפחות 10 עובדים. עסקים ומפעלי תעשייה העוסקים בפעילות יצוא יכולים להגיש בקשה ישירות לקרן, הסיוע יינתן רק לעסקים העומדים בדרישות הסף, ורק לאחר קבלת תמיכה מיועץ כלכלי מנוסה מטעם הקרן שתפקידו לבדוק את העסק ומצבו.

הלוואות נוחות בערבות גבוהה רק לעסקים בגליל ובנגב

קרן דרומה צפונה מסייעת לעסקים ולמפעלים באזור הגליל, העמקים והגולן, לא כולל חיפה, ולעסקים ולמפעלים קיימים בכל אזורי הנגב וערי הדרום, לרבות אשקלון, באר שבע, קריית מלאכי, אזור ים המלח וכדומה.

חשוב לציין כי קבלת הסיוע מהקרן מותנית בערבות בעלים אישית על כל סכום ההלוואה, היזם נדרש להעמיד עד 40% ביטחונות מטריאליים, למשל באמצעות שעבוד הציוד החדש שנרכש, שעבוד פיקדונות כספיים או שעבוד נכסים אחרים השייכים לעסק. ישנה עדיפות להעניק הלוואות וסיוע לעסקים מוטי יצוא.

תהליך קבלת ההלוואה

כדי לקבל הלוואה בערבות גבוהה מקרן דרומה צפונה יש למלא שאלון ראשוני ולשלוח אותו לנציגי הקרן. לאחר בדיקה ראשונית היזם יופנה ליועץ כלכלי מטעם הקרן, ולאחר מכן יתואם ביקור משותף בעסק על ידי נציגי הקרן ובנק מזרחי – הבנק המלווה. בסיום, ועדת האשראי המונה נציגים של הקרן ונציג מבנק מזרחי, תחליט האם לאשר את ההלוואה ובאיזה תנאים.

כדי לשפר סיכויים לקבלת הלוואה אטרקטיבית באמצעות קרן דרומה צפונה, כדאי להיעזר ביועצים המנוסים של משפחה עסקית. אנו מסייעים מדי שנה למאות יזמים ואנשי עסקים בכל הארץ לקבל סיוע ולבחור הלוואות נוחות לצורך הקמת עסק חדש, הון חוזר או השקעה והרחבה של העסק הקיים. למידע נוסף אודות קרן דרומה-צפונה לעסקים, לייעוץ ולסיוע בקבלת ההלוואה – השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מידע נוסף בנושא: