הלוואות לחברות

משפחה עסקיתסוגי עסקיםהלוואות לחברות

בחודשים האחרונים, ניכרת שוב מגמה של הקשחה בנתינת אשראי בנקאי – בין אם מדובר על לווים עסקיים או פרטיים. אולם, בזמן שהלוואות צרכניות נוטות להיות בסכומים הנמוכים יותר, הלוואות עסקיות הן משמעותיות הרבה יותר מבחינה כספית.

האפשרויות הקיימות לקבלת הלוואות לחברות 

אם כן, כאשר בעל חברה מגיע לבנק, הוא נדרש בדרך כלל להציג ביטחונות משמעותיים שיעידו על יכולתו להחזיר את ההלוואה וגם להראות דו”חות כספיים של העסק. במידה והבנק לא משוכנע ביכולת ההחזר, אותה חברה לא תקבל הלוואה בנקאית.

פרט לאפשרות הבנקאית, קיים היום מגוון גדול מאד של הלוואות חוץ בנקאיות לצרכים עסקיים. מכיוון שהריבית הגבוהה יותר מפצה על סיכוני המלווה, גם לווים עסקיים שקיבלו סירוב מהבנק יוכלו לקבל אשראי בתנאים מסוימים. מעבר לכך, קיימים גם יתרונות בהלוואות מגופים אלו, שכן מסגרת האשראי לא נפגעת וגם המסלולים הקיימים הם גמישים הרבה יותר בהשוואה לבנקים.

האפיק השלישי, אליו יכולות לפנות חברות, הם הקרנות הממשלתיות והפילנתרופיות. כאן בדרך כלל מדובר על הלוואות סלקטיביות לחברות ממגזרים ספציפיים וגם עסקים קטנים ובינוניים.

אנו בפורטל משפחה עסקית, יכולים להציע לך את המסלולים האטרקטיביים ביותר של הלוואות – בין אם מדובר על אשראי עסקי או צרכני. בעזרת המומחים שלנו, שעוסקים בתחום שנים רבות, תוכל להגיע להצעות הלוואה שמותאמות במיוחד לצרכים הייחודיים שלך.

במידה ואתה מעוניין בהלוואות לחברות או אשראי מסוג אחר, כל מה שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטיך בעמוד זה ואנו נחזור אליך במהירות האפשרית ויועץ מטעמנו יתאים לעסק שלך את ההלוואה המתאימה לו ביותר.

מידע נוסף בנושא: