קרן נס הסוכנות היהודית

משפחה עסקיתקרנות פילנטרופיותקרן נס הסוכנות היהודית

כאשר לווה עסקי מגיע לבקש הלוואה מהבנק, לרוב מדובר על סכומים גבוהים למדי, שבוודאי עולים על המספרים של אשראי צרכני ממוצע. הבנקים מצדם מתייחסים להלוואות עסקיות בחשדנות רבה, שכן מדובר על סיכונים גבוהים יותר, פוטנציאל לפשיטות רגל ועוד.

יזמים וחברות קיימות שמעוניינות לגוון את אפיקי האשראי הקיימים, יכולים לעשות שימוש באופציות חוץ בנקאיות רבות לדוגמה הלוואות בערבות המדינה או הלוואות מקרנות פילנתרופיות דוגמת קרנות הסוכנות היהודית עליה נפרט בפוסט זה.

מאפייני הלוואות מטעם קרן נס הסוכנות היהודית

ההלוואות הזמינות במסגרת קרן נס, מיועדות ליזמים ואנשי עסקים שמעוניינים לפתוח חברות חדשות או לפתח עסקים קיימים באזור הנגב. מדובר על קרן פילנתרופית שממומנת על ידי תורמים מארה”ב ומטרתה היא לסייע לפיתוח הכלכלי של הפריפריה הדרומית בישראל.

קרן נס לעסקים באזור הנגב עובדת בשיתוף פעולה עם בנק אוצר החייל וכל ההלוואות מתקבלות לאחר פנייה אל גוף פיננסי זה. סכום ההלוואה המקסימאלי שניתן לקבל במסגרת האשראי העסקי של הקרן, הוא 400 אלף ₪ עבור עסקים במסלול השקעות ו-250 אלף ₪ לחברות הזקוקות למימון של הון חוזר. לווים שבוחרים באפיק השקעות צריכים להשקיע בנוסף הון עצמי בגובה של 50% לפחות ההלוואה המבוקשת.

הריבית של הלוואות דרך קרן נס הסוכנות היהודית עומדות כיום על פריים פלוס 1.5%, כאשר פריסת ההלוואה יכולה להתבצע עד לתקופה של שש שנים (כולל שנת גרייס עם תשלומי ריבית בלבד). אופן הפעולה של הקרן הוא הענקת ערבות עד לרמה של 70% מגובה ההלוואה.

אנו בפורטל משפחה עסקית רוצים לאפשר לך לעשות השוואה בין הלוואות עסקיות משתלמות שקיימות בשוק ולאחר מכן להציע לך את המסלולים המתאימים ביותר לצרכיך וכמובן לעזור לך לבחור את המסלול הנכון ביותר עבור העסק שלך. גם אנשים מסוימים שנחשבים למקצוענים בתחום שבו הם עוסקים באופן שוטף, לא חייבים להיות בקיאים בשאלות של אשראי ולא לכל אדם יש זמן לאתר את מסלול ההלוואה האטרקטיבי ביותר. המומחים שלנו יסייעו לך בעניין זה ללא עלות או התחייבות.

במידה ואתה חושב לקחת הלוואה עסקית בקרוב, נוכל לעזור לך באיתור האפשרויות הזמינות, הגשת הבקשה ומשא ומתן מול הגוף המלווה. פנייה אל אתר משפחה עסקית יגדיל את הסיכויים שלך לקבלת הלוואה במידה רבה. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך האישיים בטופס אשר נמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: