הלוואות לעסקים חדשים

השלב המורכב ביותר בחייו של עסק עצמאי חדש, הוא ללא ספק התקופה שלאחר הקמתו וזאת בגלל המאמצים הרבים לגייס קהל לקוחות, לשווק את המוצרים או השירותים ולתפוס נתח שוק מהמתחרים. תהליך ראשוני זה לאחר פתיחת העסק, דורש גם השקעה כספית לא מועטה וחברות רבות פונות לגופים פיננסיים חיצוניים בבקשת הלוואה לעסקים חדשים.

אפשרויות זמינות של הלוואות לעסקים חדשים

במקרה שבעל העסק הוא שמרן יותר ומעדיף לפנות לבנק, עליו לדעת, כי ייתכן מאד שיידרש לביטחונות וערבויות אישיות. מכיוון שאין באפשרותו של עסק חדש להציג היסטוריה ארוכה של רווחים או מכירות, הלוואה לעסק מתחיל נחשבת למסוכנת יותר עבור הבנקים ולא תאושר באופן אוטומטי.

פרט לאופציה הבנקאית, הלווים הפוטנציאליים יכולים לבחור בבקשת אשראי מקרנות – קרי הלוואות בערבות מדינה, או חברות חוץ בנקאיות שונות. נזכיר, כי גיוס הלוואות בשלב התחלתי זה, הוא חשוב מאד כדי לממן את השיווק של החברה, לבצע קידום מכירות ופרסום בשלטי חוצות, לארגן פורמט של מוצרים ושירותים, לרכוש ציוד ועוד. המטרה של בעל העסק בשלב זה, תהיה השקעה שתבטיח את צמיחתה ופעילותה של החברה לאורך זמן.

מבחינת עלויות אשראי, הריבית הממוצעת בבנקים תהיה בדרך כלל נמוכה יותר מאשר האפשרויות החוץ בנקאיות, אך במסגרת הלוואות מקרנות, ישנה אופציה לקבל אשראי ללא ריבית כלל. הדבר תלוי במאפיינים האישיים של החברה והלווה, כמו גם בסכום האשראי המבוקש.

אנו בפורטל משפחה עסקית שמנו לנו למטרה לספק פלטפורמה עדכנית שתאפשר השוואה בין המסלולים המשתלמים ביותר של הלוואות עסקיות בישראל. מכיוון שכמות הגופים הפיננסיים שמעניקים הלוואות אשראי עסקי גדלה בשנים האחרונות, לאחר התפתחות השוק החוץ בנקאי, יש חשיבות גדולה בקבלת מידע מקצועי ואובייקטיבי בטרם הבחירה בהלוואה כזו או אחרת. בצורה כזו, ניתן להגיע להוזלה משמעותית של הריבית ושיפור התנאים האחרים של העסקה.

הלוואות נוספות לעסקים שניתן לקבל באמצעות האתר

הלוואות סולו

הלוואות עד 300,000 ש”ח

הלוואות עד מיליון ש”ח

חשוב לציין, כי לווים עסקיים פוטנציאליים רבים אינם בקיאים בצורה מספקת בשוק האשראי ולא מכירים את האופציות הפחות סטנדרטיות, כמו קרנות ממשלתיות ופילנתרופיות ועסקים חוץ בנקאיים קטנים יותר. המומחים של אתר משפחה עסקית מתמצאים בתחום מתוקף המקצוע שלהם ולכן יכולים לסייע בבחירת מסלולים, הגשת בקשות ומשא ומתן מול הגופים המלווים. שימוש בשירותים של אנשי מקצוע בהחלט מגדיל את הסיכויים לאישור חיובי.

אם אתה חושב לקחת הלוואה עסקית לעסק החדש שלך בזמן הקרוב, תוכל לחסוך כסף וזמן בעזרת שיחה טלפונית פשוטה. אנו באתר משפחה עסקית נאתר את ההלוואה האופטימאלית עבורך ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את הטופס עם פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: