הלוואות לפתיחת עסק

ענף האשראי העסקי עובר מהפכה של ממש בעשרות השנים האחרונות, כאשר כל ההסתכלות על יזמות, התנהלות פיננסית ולקיחת הלוואות השתנתה מן הקצה אל הקצה. העובדים העצמאיים ובעלי העסקים הזעירים והקטנים לא עוד מסתמכים על הון עצמי בלבד עם סיוע כספי ממשפחה או חברים אלא פונים לבנקים והחברות החוץ בנקאיות שקיימות בשוק.

מעבר לאופציות המוכרות יותר, גם המדינה החלה יותר להיכנס לתחום האשראי העסקי ולתמוך בחברות השונות מתוך אינטרס ברור לכלכלת המשק הישראלי. קרנות מטעם משרד הכלכלה, משרד הקליטה ומשרד האוצר מאפשרים כיום לקיחת הלוואות בתנאים מועדפים במיוחד.

כיצד לאתר הלוואות לפתיחת עסק בהתאם לצרכים המיידיים?

אם נתייחס לחברות הפרטיות בשוק האשראי החוץ בנקאי, הרי שכאן הסיכויים ללווים עסקיים לקבל אישור חיובי הם גבוהים יותר מהבנקים. במקרה זה, העמלות והריבית הגבוהה יותר מפצים את המלווים על הסיכונים הכרוכים במתן הלוואה, אך זהו גם החיסרון העיקרי מבחינת בעלי העסקים הפוטנציאליים.

אפיק חוץ בנקאי נוסף שבו יכולים להשתמש היזמים לצורך הלוואה להקמת חברה חדשה, הוא הקרנות הממשלתיות והפילנתרופיות שקיימות במשק:

הקרן בערבות מדינה לעסקים קטנים – קרן זו במימון משרד הכלכלה, תומכת גם ביזמים שמעוניינים לקבל הלוואה לפתיחת עסק חדש. במידה והוחלט להעניק את האשראי במסלול היזמות, הרי שהבנקים, שמקבלים את המדינה כערבה, מסתכנים הרבה פחות ויכולים להרשות לעצמם להעניק אשראי בצורה חופשית יותר.

קרן נתן – ממומנת על ידי תורמים פרטיים ומיועדת ספציפית לתמיכה ביזמים שאינם יכולים לקבל מימון ממקורות אחרים. הסכום המקסימאלי שניתן לקבל כהלוואה דרך הקרן הוא 240 אלף ₪, כאשר אין ריבית והצמדה על ההחזרים החודשיים.

אנו בפורטל משפחה עסקית, מעוניינים לתת ללווים פוטנציאליים את האפשרות לבחור במסלול האופטימאלי עבורם וזאת תוך כדי סיוע צמוד של אנשי מקצוע בעלי ניסיון. דרך פעולה כזאת יכולה להביא להוזלה משמעותית בעלויות ולהתאמה טובה יותר בין יכולת ההחזר לאשראי המתקבל.

אם אתה מעוניין לקחת הלוואה עסקית או צרכנית בתקופה הקרובה, תוכל לחסוך זמן וכסף על ידי שיחה טלפונית פשוטה. אנו באתר משפחה עסקית, נספק לך ייעוץ מקצועי מטעם מומחים בתחום האשראי ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהיועצים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הלוואה להקמת עסק
הלוואות מימון לעסק חדש
עסק חדש

מידע נוסף בנושא: