אשראי חוץ בנקאי

בעלי עסקים שפנו בעבר לבנקים בבקשות הלוואה לעסק, יודעים בוודאי כי התהליך הוא מורכב למדי וקבלת אישור חיובי למתן האשראי המבוקש הוא איננו בטוח כלל. כאשר מעמתים את הבנקים עם הטענות על קשיים בקבלת הלוואות עסקיות, הטענה העיקרית שלהם היא, כי הסיכונים גדלו בצורה משמעותית ולכן ישנו צורך בסינון מחמיר יותר ודרישה לביטחונות מהלווים הפוטנציאליים. הסיטואציה הזו מובילה בעלי עסקים רבים אל האופציות של הלוואות חוץ בנקאיות.

יתרונותיו וחסרונותיו של אשראי חוץ בנקאי

ההבדלים המשמעותיים ביותר בין אשראי בנקאי להלוואות חוץ בנקאיות נוגעים לעלויות ולגמישות המסלולים הזמינים. הבנקים נתונים לפיקוח הדוק של הרגולטור ויש הגבלות של ריבית מקסימאלית, שיש באפשרותם לגבות. חברות חוץ בנקאיות גדולות או קטנות יותר, לעומת זאת, יכולות לדרוש ריבית גבוהה יותר כפיצוי על הסיכון ובנוסף להוסיף תשלומי עמלות על פעולות שונות.

אם נתייחס למגוון המסלולים, הרי שגופים חוץ בנקאיים מאפשרים פעמים רבות אפשרויות דחיית החזרים, שינויים בסכומים מחודש לחודש, בחירה של אפיקי הלוואות יצירתיים יותר עם הצמדות למדדים ייחודיים ועוד. כל המאפיינים האלה בהחלט תורמים לבעלי העסקים שמחפשים גמישות מקסימאלית ובנוסף, לא מאלצים אותם לעשות שימוש במסגרת הבנקאית.

אנו בפורטל משפחה עסקית מעוניינים לתת ללווים הפוטנציאליים הזדמנות להשוות בין מסלולי ההלוואות האטרקטיביים ביותר בשוק ולאחר מכן לבחור באפיק המתאים ביותר. כיום, בד בבד עם ההתפתחות של השוק החוץ בנקאי והתחרות הגוברת בין הגופים הפיננסיים, קיימות אופציות מגוונות מאד של הלוואות עסקיות. עם זאת, אדם שאינו בקיא בתחום, יתקשה להעריך את האפשרויות הזמינות ולהגיע למסלול האידיאלי.

המומחים שלנו פועלים שנים רבות בתחום האשראי ויכולים להציע אופציות נגישות של הלוואות מקרנות ממשלתיות ופילנתרופיות, בנקים וחברות חוץ בנקאיות. יתרה מכך, גם לאחר מציאת האפיק האופטימאלי, ביכולתנו לסייע לך בתהליך מילוי הטפסים והגשת הבקשה להלוואה בצורה נכונה – קבלת ייעוץ מאנשי המקצוע של אתר משפחה עסקית בהחלט יכולה לסייע לך ולהוזיל עלויות במידה רבה.

במידה ואתה מתכוון לקחת הלוואה עסקית ומעוניין לחסוך זמן וכסף, כל מה שעליך לעשות, זה למלא את הפרטים האישיים שלך בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

מידע נוסף בנושא: