הלוואה ליזם חדש

אם נסכים על העובדה, כי גיוס אשראי מבנקים הוא מורכב יותר עבור בעלי עסקים שזקוקים להלוואות בסכומים משמעותיים, הרי שהדבר מסובך עוד יותר כשמדובר על גיוס הון ליזמים. לווים מסוג זה מגיעים לבנקים עם רעיון עסקי שיכול להיות מוצלח, אך פעמים רבות אין להם הון עצמי משמעותי או ביטחונות להעמיד כנגד ההלוואה.

הגישה המחמירה של בנקים ליזמים ובעלי עסקים חדשים, מניעה אותם לחפש אופציות אשראי אחרות בשוק החוץ בנקאי והקרנות השונות.

אפשרויות של הלוואה ליזם חדש מקרנות

  • הקרן לעולה העצמאי – במסגרת תכנית זו, המדינה מעוניינת לתמוך ביזמים ואנשי עסקים עולים חדשים שנמצאים עד עשר שנים בארץ. סכום ההלוואה המקסימאלי שניתן לקבל הוא 125 אלף ₪ שיכולים להתפרס למשך שש שנים עם אפשרות לשנת גרייס.
  • הקרן בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינונייםמסלול מיוחד של קרן ממשלתית זו מתייחס ליזמים שמעוניינים להקים חברה חדשה וזקוקים למימון חיצוני. צריך לציין, כי במסגרת ההלוואה, נדרשת ערבות אישית של היזם וביטחונות שתלויים בסכום האשראי המבוקש.
  • קרן נתן קרן ספציפית שמיועדת ליזמים ומקימי עסקים חדשים שאין באפשרותם לקבל הלוואה ממקורות אחרים. היתרון הגדול הוא, כי הלוואות ניתנות ללא כל ריבית וזאת בתנאי שהיזם עומד בקריטריונים שמפורטים בתקנון. הקרן אינה מממנת סטרטאפים או חברות טכנולוגיה.

אנו בפורטל משפחה עסקית נמצא את מסלול ההלוואה האופטימאלי בשבילך ללא שום עלות או התחייבות. מכיוון שכמות האופציות של קבלת אשראי במסגרת קרנות, גופים חוץ בנקאיים ובנקים היא רחבה מאד, קל מאד להתבלבל ולשלם עלויות מיותרות לחלוטין בטווח הארוך. סקר שוק יסודי והתייעצות עם המומחים של אתר משפחה עסקית יכולים להביא לחיסכון משמעותי ואף לקצר את זמן החיפושים אחר האופציה המתאימה.

חשוב מאד לזכור גם, כי מציאת האפיק המתאים, זהו רק השלב הראשון בתהליך. אנשי המקצוע שלנו יסייעו לך גם בתהליכים של הגשת בקשה בצורה נכונה – דבר שיכול להגדיל את הסיכויים לתשובה חיובית במידה רבה.

אם אתה יזם שמתכוון לקחת הלוואה עסקית לשם הקמת עסק, אנו יכולים לסייע לך לחסוך זמן וכסף. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו ניצור קשר במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: