הגדלת מסגרת אשראי

כבר למעלה מעשור עבר, מאז שבנק ישראל הפסיק את ה”חגיגה” וקבע שלכל לקוח בנקאי חייבת להיות מסגרת אשראי שממנה לא ניתן לחרוג. המצב עד אז היה פרוץ לחלוטין, כאשר אנשים רבים שהו באוברדרפט תמידי שרק הלך וגדל כל הזמן, בלי שום טיפול בשורש הבעיה. גם לבנקים עצמם היה נוח להמשיך את הסיטואציה, שכן תשלומי הריבית הגבוהים הטיבו עם המאזן שלהם.

המטרה של הרגולטור הייתה, אם כן, לקבוע סט כללים ברור ומובן ובה בעת להכריח את החייבים הכרוניים לאזן בין ההוצאות להכנסות שלהם.

הגדלת מסגרת אשראי 

כיום, לאחר השינויים בתקנות של הבנקים, לכל לקוח בנקאי יש מסגרת אשראי קבועה אשר נקבעת על פי המאפיינים האישיים שלו. הכוונה היא בעיקר להיסטוריית האשראי הקודמת, ההכנסה נטו, צרכי האשראי השוטפים שלו ועוד. במידה ולקוח כלשהו רוצה לבצע שינויים במסגרת, הוא יכול לפנות לבנק ולאחר מכן נעשית החלטה בהתאם למדיניות.

זהו המקום לציין, כי מסגרת בנקאית היא הלוואה לכל דבר, כך שלא כל בקשה תאושר אוטומטית על ידי הבנק. הדבר תלוי במידה רבה ביחסים שלכם עם הבנקאים, מצבכם הכלכלי ויכולת משא ומתן שלכם. מעבר לכך, קיימת אפשרות גם לקבל מסגרת אשראי משנית או זמנית. במקרה זה, האפשרות שלכם להיכנס למינוס תגדל לצורך הוצאה מסוימת או לתקופה מוגדרת שלאחריה תחזור המסגרת לגודלה הרגיל.

אופציות נוספות לסיוע בקבלת אשראי

קיימות, כמובן, אופציות אחרות לקבלת אשראי מעבר להגדלת מסגרת והן ברובן משתלמות יותר מבחינת עלויות ללווה. אמנם הכניסה למינוס היא די נוחה שכן היא לא מחייבת שום פעולה אקטיבית מצד הלקוח, אך דווקא ההלוואות הבנקאיות תהיינה לרוב זולות יותר. עם זאת, לצורך הערכת הכדאיות, כדי להתייעץ עם אנשי מקצוע שעוסקים בתחום.

מטרתנו בפורטל משפחה עסקית, היא להציע ללווים הפוטנציאליים את האפיקים המשתלמים ביותר של הלוואות לעסקים בשוק. המומחים שלנו הם בעלי ניסיון רב בתחום וביכולתם להתאים לך את ההלוואה המושלמת ללא שום עלות או התחייבות.

במידה ואתה מעוניין ליטול הלוואה עבור העסק שלך, תוכל להשוות בין המסלולים האטרקטיביים  – הלוואות בערבות המדינה, הלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות, ולחסוך זמן על חיפושים מיותרים. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

מידע נוסף בנושא: