גיוס אשראי לעסקים מבנקים

משפחה עסקיתגיוס הון ומשקיעיםגיוס אשראי לעסקים מבנקים

הבנקים היו ועדיין נותרו בגדר האופציה המועדפת על לווים עסקיים פוטנציאליים שמעוניינים לגייס אשראי למטרות שונות. התפתחות השוק החוץ בנקאי אמנם הגדילה את כמות האופציות שעומדות לרשות מבקשי ההלוואות, אך העלויות הגבוהות יותר והחשש מהתקשרות עם חברה פחות מוכרת, עדיין מובילים את הלקוחות אל עבר הגופים הבנקאיים.

חשוב לציין, כי הריבית האפסית ששוררת בישראל כבר מספר שנים, הטיבה עם הלווים השונים והוזילה את הריבית – דבר שהביא לגידול משמעותי בסכומי האשראי העסקי שנלקח מהבנקים. אולם, בתקופה האחרונה, חל שינוי מסוים, כאשר הריבית על ההלוואות החלה לטפס מעלה בטענה של סיכונים גדולים יותר לגופים המלווים.

מאפייני גיוס אשראי לעסקים מבנקים

כאשר לווה עסקי מעוניין לבצע גיוס אשראי בנקאי היום, עליו להיות מוכן להציג את מרב המסמכים שתומכים בבקשה ומעידים על היכולת הפיננסית שלו לעמוד בהחזרי האשראי. התחומים שבהם מתמקדים פקידי הבנק נוגעים בין השאר להיסטוריית האשראי של החברה והבעלים, פוטנציאל הרווחים והמכירות בשנים האחרונות, ביטחונות קיימים שניתן לספק והייעוד של כספי ההלוואה.

בעת הפנייה לבנק, טוב יעשה הלווה, אם יכין מסמכים רשמיים ודו”חות כספיים שמתייחסים לפעילות השוטפת של החברה ואף ישתמש בשירותים של אנשי מקצוע אובייקטיביים, כמו עורך דין או רואה חשבון. ברגע שהלווה מתייחס לעסקה באופן רציני ואחראי, גם נציגי הבנק יהיו קשובים יותר לבקשה.

עניין נוסף שהוא חשוב מאד מבחינת גיוס אשראי מהבנק, הוא הלימה בין סכום ההלוואה המבוקש לבין מטרות האשראי. בקשה כספית גבוהה או נמוכה מידי יכולה לעורר חשד, כי הלווה לא מספיק מקצועי ואינו יכול לחשב את התקציב של העסק בצורה נכונה.

היעד שלנו כאן בפורטל משפחה עסקית הוא לסייע ללווים העסקיים הפוטנציאליים בכל תהליך קבלת האשראי, החל מבחירה במסלול המתאים ביותר ועד הגשת הבקשה וניהול משא ומתן מול הגוף המלווה. פנייה למומחים שלנו היא כדאית במיוחד היום, מכיוון שמגוון האפשרויות ללקיחת אשראי הוא רחב מאד כיום וקל לבחור באופציה פחות משתלמת שתביא להפסד כספי בטווח הארוך.

יש לציין, כי שימוש בייעוץ מקצועי יכול בהחלט לסייע באיתור אפיקים פחות מוכרים של הלוואות במסגרת הבנקאית (כאלה שהבנקים מעדיפים “להחביא”) וגם בגופים חוץ בנקאיים כמו קרנות ממשלתיות ופילנתרופיות. בנוסף, הגשת בקשה בצורה נכונה והתייחסות לקריטריונים שנקבעו, יכולה להגדיל מאד את הסיכויים לקבלת האשראי המבוקש.

במידה ואתה חושב לקחת אשראי עסקי לכל מטרה שהיא בזמן הקרוב, תוכל להקל על עצמך בעזרת שיחה טלפונית פשוטה. אנו מזמינים אותך למלא את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ומבטיחים כי הנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: