קרנות לעסקים

גיוס אשראי מקרנות לעסקים נועד לסייע לך להפוך את החברה למצליחה. כל עסק זקוק לפתרונות מימון נוחים ואיכותיים המותאמים לצרכיו, למטרות כגון רכישת מכונות חדשות להרחבת פס ייצור, לצרכי מימון הון חוזר, לקניית רכוש קבוע הנדרש לפעילות השוטפת ולהצלחת העסק ועוד. יש מגוון אפשרויות לגיוס המימון והאשראי הנחוץ לעסק שלך, אחת האפשרויות האטרקטיביות היא גיוס אשראי מקרנות לעסקים.

גיוס מימון לעסקים כולל גיוס הלוואות מקרנות מימון

לבטח שמעת על הקרן לעסקים קטנים ובינוניים המציעה מגוון הלוואות בערבות המדינה, עסק קטן יכול לקבל הלוואה נוחה עד 500,000 ₪ לתקופת אשראי של שנה עד חמש שנים. הקרן מנוהלת על הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, ניתן לקבל הלוואה להקמת עסק חדש, להשקעה בעסק קיים ולמימון הון חוזר, יש גם מסלול לתעשיינים.

בנוסף, יש קרנות לעסקים המנוהלות על ידי הסוכנות היהודית, יש גם קרנות חדשות בשיתוף בנקים שונים, לדוגמה קרן קורת לפיתוח הנגב והגליל בשיתוף בנק לאומי. קרן קורת מציעה הלוואות בסכומים שבין 50,000-750,000 ₪ לתקופת אשראי (פירעון) עד 5 שנים בתנאי ריבית של פריים + 1.75%.   

קרן נתן מציעה הלוואות עד 240,000 ₪ ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש בישראל. החזר ההלוואה נקבע לפי יכולת העסק וקצב התקדמותו.

חשוב להדגיש כי קרנות הסיוע לעסקים בוחנות כל מקרה לגופו, יש לעמוד בתנאי הסף שכל קרן מציבה, ולהכין מסמכים מפורטים הכוללים לרוב תוכנית עסקית מקצועית. תנאי ההחזר, ריביות וסכום ההלוואה משתנים בין הקרנות השונות.

הליך גיוס אשראי מקרנות שונות

גיוס אשראי מקרנות שונות לעסקים מחייב הכרות מעמיקה עם התחום ועם הפתרונות ודרישות הסף של כל קרן. יש מגוון קרנות לעסקים, חלקן פילנתרופיות וחלקן פועלות בשיתוף עם אחד הבנקים. הליך גיוס האשראי משתנה מקרן לקרן, כדי לגייס את האשראי הנחוץ חשוב לבחור יועץ מקצועי ומנוסה המלווה אותך לכל אורך הדרך ומשפר את סיכוייך לקבל את האשראי הנחוץ עבורך.

בעזרת המומחים של משפחה עסקית תוכל ללמוד על קרנות שונות לעסקים ולהבין מהן האפשרויות הניצבות בפניך, ואיזה פתרון הוא הנכון והמתאים ביותר עבורך. השאר פרטיך באתר, אנו נחזור אליך בהקדם ונלווה אותך עד להשגת המימון החוץ להקמת העסק או לעסק הקיים. 

מידע נוסף בנושא: