מענקים להקמה והרחבה של פרוייקטים בתחום התיירות

משפחה עסקיתגיוס הון ומשקיעיםמענקים להקמה והרחבה של פרוייקטים בתחום התיירות

הסקטור העסקי במדינה הוא אחד מעמודי התווך של כל כלכלה מודרנית ומידת הצלחתו עושה לעיתים קרובות את ההבדל בין שגשוג כלכלי לדשדוש ומיתון. מקבלי ההחלטות בישראל מכירים כמובן בחשיבותם של החברות העסקיות ולכן עושים גם מאמצים כדי לסייע בתמריצים, מענקים, ייעוץ פיננסי ואשראי בערבות מדינה.

אחד התחומים שבו מושקעים משאבים רבים של משרדי ממשלה הוא ענף התיירות, שבו יש עוד מקום רב לשיפור והתקדמות. במטרה לממש את הפוטנציאל האדיר של תיירות בישראל, המדינה מקדמת בעלי עסקים וחברות שרוצים להיכנס לתחום, להרחיב את הפעילות הקיימת או לבצע שיווק מגוון יותר.

מענקים להקמה והרחבה של פרוייקטים בתחום התיירות

מימון ממשלתי להקמת יחידות אירוח באזור עכו – מדובר כאן על מענק ייחודי בגובה של מיליון ₪ שניתן לעסקים שממוקמים באזור של עכו בלבד, שם גם נמצאים אתרים היסטוריים חשובים שאותם המדינה מעוניינת לפתח. ניתן לראות, שמשרד התיירות שם דגש על אזורי הפריפריה כמקומות שזקוקים לתמיכה העיקרית מבחינה כספית.

מענקי משרד התיירות להקמת יחידות אירוח על ידי יזמים דרוזים וצ’רקסים – הייעוד של מענק זה הוא לקדם את מגזרי המיעוטים מבחינה כלכלית וגם לתרום בכך לתיירות הכללית שנכנסת לישראל ומבקרת בגליל ובגולן. היקף הסיוע הכולל שניתן הוא על סך מיליון ₪ והוא מתבטא בסיוע כספי למען בניית חדרי אירוח נוספים וצימרים בבעלות של דרוזים וצ‘רקסים.

מענקים להקמת יחידות אירוח על ידי יזמים תושבי הנגב ועוטף עזה – גם הפריפריה הדרומית ועוטף עזה מקבלים סיוע להקמת בתי אירוח וצימרים. זאת בנוסף לתמיכה שקיימת גם מצד ארגונים פילנתרופיים רבים שרואים חשיבות בשמירה על הגבולות וניהול אורח חיים תקין גם בזמנים מתוחים יותר.

בפורטל משפחה עסקית מתמחים בנושא אפשרויות האשראי העסקי הזמינות בישראל ומאמינים שכל מבקש הלוואה יכול לאתר את האופציה המשתלמת ביותר עבורו בעזרת סיוע של היועצים שלנו. הגישה הכללית שלנו מסתמכת על העובדה, כי ככל שהמידע בידי הלקוח הוא עדכני יותר, כך הסיכוי שלו להגיע להחלטה נכונה לגבי העסק גדל. אם כך, מטרתנו העיקרית היא לקשר בין מבקשי הלוואה פוטנציאליים לבין גופים בנקאיים וחוץ בנקאיים שמציעים הלוואות משתלמות במיוחד מבחינת ריבית, עמלות ותנאים אחרים.

כל לווה פוטנציאלי צריך לזכור, כי אשראי עסקי ממוצע נלקח בדרך כלל בסכומים גבוהים למדי, אשר מחייבים אותנו לנהוג באחריות וזהירות גדולה. מצד שני, הלווים הפוטנציאליים אינם בקיאים לעיתים ברזי המשא ומתן של הבנקים, סוגי הריביות וההצמדות המשתלמות. לפיכך, אנו ממליצים לכל אדם שמבקש ליטול אשראי עסקי, להתייעץ עם אנשי מקצוע טרם ההחלטה הסופית.

מעבר לבחירה באפיק האשראי המתאים, היועצים באתר משפחה עסקית מלווים את הלקוחות בכל תהליך בקשת האשראי ובכך מגדילים במידה רבה את סיכוייהם לקבלת מענה חיובי מהגוף המלווה – נוכל לעזור בעניין זה ולחסוך בכך כסף וזמן על חיפושים. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו נדאג שהיועצים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: