הלוואה עד 1,000,000 ש”ח לעסקים

משפחה עסקיתהלוואות לפי סכוםהלוואה עד 1,000,000 ש”ח לעסקים

המגזר העסקי בישראל בכלל והחברות הקטנות והבינוניות בפרט, הוא מנוע צמיחה עיקרי של כלכלת ישראל, כמו בכל העולם. עם זאת, בה בעת, המגזר העסקי תלוי במידה רבה בשיתוף הפעולה עם הממשלה שיכולה להקל עליו או להצר את צעדיו.

אחד הדברים החשובים ביותר לכל עסק, בין אם מדובר על חנות שכונתית או חברה בינלאומית, הוא קו אשראי שוטף שיאפשר לו לאזן בין ההכנסות וההוצאות בעת הצורך. משום שאין כל וודאות לגבי רמת ההכנסות בכל נקודת זמן, החברה צריכה להסתמך לעיתים על הלוואות כדי להמשיך ולרכוש מלאי, לשלם חשבונות, משכורות ועוד. אז היכן יכולים החברות לגייס את האשראי הדרוש?

הלוואות עד 1,000.000 ש”ח לעסקים מקרנות

מעבר לאפיקים הסטנדרטיים של בנקים וגופים חוץ בנקאיים שמוכרים יותר לציבור, ישנם גם מסלולים פחות מוכרים, כמו הקרנות הממשלתיות והפילנתרופיות. צריך לציין, כי גיוס אשראי בצורה כזו, מומלץ מאד בעזרת אנשי מקצוע, שכן נדרש דיוק רב בבחירת הקרן והמסלול. פורטל משפחה עסקית הוא בעל ניסיון רב בתחום ויכול לסייע במילוי והגשת המסמכים.

הקרנות השונות באות לתת מענה לעסקים שלא יכולים בדרך כלל לקבל הלוואה בסכום הרצוי ממקורות אחרים, בין אם זה בגלל חוסר בביטחונות, מיצוי מסגרות האשראי או סיבות אחרות. לווים עסקיים כאלה, יכולים לעיתים לקבל אשראי בהטבות ריבית משמעותיות וזאת בתנאי שהם עומדים בקריטריונים שנקבעו על ידי הקרן.

הלוואות עד 1,000,000 שקל לעסקים מהקרן בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים

אחת האפשרויות של עסקים עם מחזור כספי של עד מאה מיליון בשנה הוא לקחת הלוואה מהקרן בערבות מדינה. קרן זו, אשר מנוהלת על ידי משרד הכלכלה ומתוקצבת על ידי האוצר, מקלה למעשה על הבנקים לתת הלוואות לעסקים בעזרת ערבויות שהיא מבטיחה. לאחר שהבנק מבין שהמדינה עומדת מאחורי אותו עסק, אין לו בעיה לתת סכומים גבוהים יותר כהלוואה ביתר קלות.

אופן הגשת הבקשה, הוא בעזרת מתווך, שנבחר מבין חברות פיננסיות גדולות ופירמות רואי חשבון. מתווך זה מקבל את הבקשות ובוחר האם לענות להן לפי קריטריונים כמו פרופיל החברה, הערכות להצלחה עתידית, המאפיינים האישיים של בעלי העסק ועוד. מעבר לזה, קיימים גם מסלולים שונים במסגרת הקרן, כאשר כל לווה צריך למצוא את האפיק שהכי הולם אותו.

אנו בפורטל משפחה עסקית רוצים להציג בפניך את המסלולים המשתלמים ביותר של הלוואות עסקיות לעסקים חדשים וקיימים. מכיוון שכמות החברות שמעניקות אשראי גדלה בשנים האחרונות, חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע אובייקטיביים לפני לקיחת ההלוואה. פעולה כזאת תביא בהכרח להוזלה משמעותית של עלויות הריבית ואף שיפור בתנאים האחרים של העסקה.

במידה ואתה חושב לקחת הלוואה עסקית בתקופה הקרובה, תוכל לחסוך זמן וכסף באמצעות שיחה טלפונית פשוטה. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: