הלוואה עד 400,000 ש”ח לעסקים

משפחה עסקיתהלוואות לפי סכוםהלוואה עד 400,000 ש”ח לעסקים

ניתן למנות קשיים רבים במסגרת הפעילות השוטפת של חברות עסקיות בישראל, אך אחת מהבעיות הנפוצות יותר נוגעת לשאלת המימון הפיננסי וגיוס האשראי ממקורות חיצוניים. קבלת הלוואות זמינות בעתות של מחסור כספי, פעילות השקעה או התרחבות והקמת עסקים חדשים, לדוגמה, היא חיונית לצורך קידום החברה והגידול הטבעי של התוצר במדינה ספציפית.

כיום, יחד עם ההתרחבות של שוק האשראי החוץ בנקאי, מבקשי הלוואה רבים יכולים לקבל מימון של מאות אלפי ש״ח לצרכים עסקיים. אולם, יש לזכור כי בחירה מושכלת במסלול אופטימאלי יכולה להשפיע רבות על הרווחי העתידיים של החברה.

אופציות הלוואות עד 400,000 שח לעסקים מקרנות

אשראי עסקי במסגרת קרן קורתזוהי קרן סיוע פיננסי על בסיס פילנתפרופי שממומנת בעיקר על ידי תורמים מחו״ל ודרכה ניתן לקבל אשראי עסקי עד לגובה של מאות אלפי ש״ח. קהל היעד של הקרן הוא יזמים או בעלי עסקים בגילאים 25-60, כאשר ישנה עדיפות לבעלי עסקים קטנים או יזמים שאינם מגיעים מהמרכז. יש לציין כי הקרן מציעה דרגות שונות של סכומי הלוואה. ככל שסכום האשראי המבוקש עולה, כך הביטחונות שיש להציג הם גבוהים יותר, כאשר הריבית תלויה בגובה ההלוואה המבוקש.

הלוואות דרך קרן ניו יורק של הסוכנות היהודיתהאשראי העסקי מתפרס כאן עד טווח של חמש שנים, כאשר הסכום המקסימאלי של ההלוואה עומד על 200 אלף ש״ח ומיועד לעולים חדשים עד עשר שנים ולנשים. מטרת ההלוואה היא הקמת עסק חדש או סיוע לעסק קיים, כאשר לצורך אישור האשראי חובה לספק שני ערבים או נכס פיזי כלשהו. ניתן לקבל עד חצי שנה גרייס והריבית היא בגובה של פריים פלוס 0.6% בלבד.

איך ניתן לקבל הלוואה של ארבע מאות אלף ₪ לעסקים?

אנו מציעים לקוראים שלנו את פלטפורמה אובייקטיבית, שבה ניתן לעשות שימוש בעת השוואת מסלולי האשראי העסקי בארץ. הנתונים שבידינו מתייחסים לשוק הבנקאי והחוץ בנקאי כאחד ויכולים לתת מענה לגבי עלויות ריבית, עמלות קיימות, משך זמן הפירעון, אפשרויות גרייס, סוגי הצמדה, הטבות ממשלתיות מסוגים שונים ועוד.

מכיוון שתחום האשראי צובר תאוצה ומתרחב במידה רבה לאחרונה בגלל התפתחות של השוק החוץ בנקאי, חשוב מאד להכיר את האפשרויות הקיימות לפני קבלת החלטה סופית על נטילת הלוואה. הסכומים הגבוהים שמעורבים בעסקאות אשראי עסקי, גם הם מגדילים את הצורך בקבלת ייעוץ מקצועי ועריכת סקר שוק יסודי.

היועצים מומחים של משפחה עסקית יכולים ללוות אותך בכל תהליך לקיחת האשראי, החל מבחינת המאפיינים האישיים שלך וכלה במילוי בקשות מקצועיות ומשא ומתן מול החברות המלוות. תהליך מסודר כזה בהחלט משפר את עמדת הלווה הפוטנציאלי ומגדיל את סיכוייו מול הגוף הפיננסי.

הלוואה בסכומים נוספים שניתן לקבל באמצעות האתר:

הלוואה עד מיליון ש”ח לעסקים
הלוואה עד 100,000 ש”ח לעסקים
הלוואה עד 200,000 ש”ח לעסקים
הלוואה עד 300,000 ש”ח לעסקים

במידה ואתה חושב על נטילת אשראי עבור העסק שלך בתקופה הקרובה, ביכולתנו לסייע לך לחסוך כסף וזמן על חיפושים מיותרים. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך האישיים בטופס שנמצא בעמוד זה ואנו מבטיחים שהיועצים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי.

מידע נוסף בנושא: