הלוואה עד 100,000 ₪ לעסקים

משפחה עסקיתהלוואות לפי סכוםהלוואה עד 100,000 ₪ לעסקים

הריבית הנמוכה כיום בישראל, אמורה לתמוך בצמיחה וזאת על ידי הקלה במתן הלוואות והוזלת עלויות הריבית. ברם, בחודשים האחרונים, הבנקים שוב החלו להקשיח את תהליך גיוס האשראי בטענה של סיכונים גבוהים יותר מצד הלווים הפוטנציאליים. כתוצאה מכך, בעלי עסקים שתלויים בקו אשראי שוטף לצורך הפעילות העסקית שלהם, מתקשים כעת למצוא אפיקים בנקאיים לקבלת הלוואה ופונים לאופציות אחרות.

אפשרויות קבלת הלוואות עד 100,000 ש”ח לעסקים מגופים חוץ בנקאיים

שוק האשראי החוץ בנקאי מתפתח מאד בשנים האחרונות ולווים עסקיים רבים בוחרים בהלוואות אלה, לעיתים גם אם האופציה הבנקאית פתוחה לפניהם. היתרונות הגדולים של אשראי חוץ בנקאי נוגעים בעיקר לזמינות והגמישות שלהם בהשוואה לבנקים. כך, בגלל אופי הפעילות של החברות, גם לווים שקיבלו סירוב מהבנק יכולים לאחר מכן לקבל תשובה חיובית מחברה חוץ בנקאית.

חשיבות גדולה יש גם לכך, שהמסגרת הבנקאית לא נפגעת כלל. הלווה יכול לקחת הלוואה חוץ בנקאית במסלול גמיש עם אפשרות פירעון מוקדם ללא כל קנס ובה בעת להשאיר לעצמו אופציות נוספות בבנק.

איך ניתן לקבל הלוואה של מאה אלף ₪ לעסקים מקרנות?

מדובר על מקורות פחות מוכרים עבור קבלת אשראי עסקי, כאשר החשיבות הגדולה היא בבחירת המסלול הנכון, עמידה בקריטריונים ומילוי נכון של בקשת ההלוואה. המומחים בעלי הניסיון של פורטל משפחה עסקית יכולים בהחלט לעזור בעניין ולהגדיל את הסיכויים לקבלת תשובה חיובית. נזכיר כמה מהקרנות המוכרות יותר.

  • הקרן לעולה העצמאי – מטרתה של קרן זו, שממומנת על ידי משרד הקליטה, היא סיוע ותמיכה באנשי עסקים עולים לאחר חזרתם ארצה. לפי הגדרות הקרן, עולה נחשב אדם שנמצא בישראל פחות מעשר שנים וגם תושב חוזר עד שנתיים בארץ. מטרות ההלוואה יכולות להיות שונות, בין אם מדובר על הקמת עסק חדש, מימון הון חוזר לחברה קיימת או אשראי לצורך פיתוח עסקי. פריסת ההלוואה יכולה להתבצע לתקופה של עד שש שנים עם אפשרות לגרייס והריבית היא אטרקטיבית ביחס לממוצע במשק.
  • קרן נתן – קרן פילנתרופית זו ייחודית בכך שהאשראי העסקי שהיא מעניקה הוא ללא ריבית וביטחונות כלל, מה שמהווה יתרון גדול על אופציות אחרות בשוק. סכום האשראי המקסימאלי שניתן לקבל הוא 240 אלף ₪ והלוואה זו מתאימה לכל מגזרי האוכלוסייה בישראל. המטרה העיקרית של הקרן הוא לסייע לאנשי עסקים שאינם יכולים לקבל אשראי בדרכים הסטנדרטיות. חשיבות גדולה מושמת על עניין ההמשכיות – כל לווה מתחייב שיעמוד בתכניות העסקיות שנקבעו בעת קבלת האשראי.

אנו בפורטל משפחה עסקית יכולים להציע לך את מסלולי האשראי האטרקטיביים ביותר בשוק, בין אם מדובר על קרנות או גופים חוץ בנקאיים אחרים. אם אתה חושב לקחת אשראי עסקי בזמן הקרוב, תוכל לחסוך זמן וכסף בעזרת שיחה טלפונית פשוטה. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור קשר במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: