הלוואות מימון לעסק חדש

משפחה עסקיתהלוואות לעסקים חדשיםהלוואות מימון לעסק חדש

פתיחת עסק חדש בישראל זהו אינו דבר פשוט כלל, שכן מדובר בשוק קטן יחסית שמרוכז ברובו במרכז הארץ. למעשה, התחרות העזה גורמת לרוב העסקים החדשים להיסגר בשנים הראשונות, בעיקר כאשר מדובר בחברות הקטנות יותר וחסרות גב כלכלי.

קושי נוסף ומשמעותי מאד שבפניו עומדים עסקים חדשים בישראל הוא גיוס כספים להקמה ולפעילות השוטפת של החברה. המשבר הכלכלי בעשור הקודם, שממנו טרם התאוששה הכלכלה העולמית, הוכיח לבנקים כי יש לעשות חשיבה מחודשת בקשר למתן אשראי והדבר גורם להם כעת להקשיח את עמדתם מול הלווים.

כעת, לווים עסקיים קטנים יותר, אשר מבקשים לפתוח חברה, נאלצים להראות ביטחונות משמעותיים שיבטיחו על החזר הלוואה מסודרת. ללא ביטחונות כאלה, אין להם כמעט סיכוי לקבל אשראי בנקאי משמעותי מהבנק וגם החלום לפתוח עסק מתרחק מאד.

גיוס הלוואות מימון לעסק חדש מקרנות

פרט לאופציה הבנקאית, אפשרות טובה של מימון עסקים תהיה בחירה בהלוואה בערבות המדינה מאחת מהקרנות הקיימות היום או והפילנתרופיות. כך, לדוגמא, המדינה שמעוניינת לעודד פיתוח כלכלי, מפעילה את הקרן בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים. במסגרת הקרן, יכולים העסקים החדשים והקיימים לקבל ביטחונות מצד המדינה וכך להקל על הבנקים להעניק להם את ההלוואה המבוקשת.

אם אנו מדברים על קרנות פילנתרופיות, הרי שבמקרה זה יש חשיבות גדולה לאיתור ובחירה בקרן שמתאימה לפרופיל של העסק. קרנות רבות מעניקות הלוואות מימון חברות לבעלי עסקים שמעוניינים להתעסק בפרויקטים שתורמים לחברה ויש הזדמנות ממשית לקבל אשראי ללא כל ריבית או עמלות.

הלוואות לעסק קיים מחברות חוץ בנקאיות

הלוואות מחברות חוץ בנקאיות, כמו גופי אשראי וביטוח, מתאפשרות משום שאין רגולציה כל כך הדוקה עליהם בדומה למערכת הבנקאית. לפיכך, על ידי הגדלת ריביות, יש באפשרותן לפצות על הסיכונים ולהעניק אשראי גם ליזמים חסרי ביטחונות.

המסלולים של ההלוואות יהיו גמישים במיוחד, כאשר ניתן גם בדרך כלל לשנות מועדי תשלומים, לבקש תקופות גרייס, לשלם סכומים גבוהים יותר או פחות בהתאם למצב הפיננסי ועוד. עם זאת, כאמור, היזמים צריכים להכין את עצמם לתשלומים גבוהים יותר של ריבית בהשוואה לבנקים.

סוגי מסלולי האשראי הזמינים בישראל גדלה כל הזמן וזאת בעיקר בגלל ההתפתחות של השוק החוץ בנקאי. המומחים של פורטל משפחה עסקית הם בעלי ניסיון רב בתחום ויש באפשרותנו להציע את ההלוואה שמתאימה לך באופן מושלם.

במידה ואתה מתכוון לקחת הלוואה בתקופה הקרובה, אנו בפורטל משפחה עסקית יכולים לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו מבטיחים לחזור אליך במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: