הלוואה להקמת עסק

הקמת עסק חדש בישראל הוא אינו דבר פשוט. אחד הדברים הראשונים, שלגביהם היזם צריך לתת את הדעת, הוא כל סוגיית מימון העסק לטווח קצר וארוך. במידה ואין ברשותו הון עצמי גבוה, יש לבדוק את כל האופציות הזמינות שעומדות לרשותו (בנקים, גופים חוץ בנקאיים, קרנות מימון ועוד). העדיפות היא כמובן למצוא אפיקים עם ריבית נמוכה שיסייעו לחברה להוריד את הוצאות האשראי למינימום.

קבלת הלוואה להקמת עסק חדש בישראל

יזם מתחיל שמעוניין לקבל הלוואה לפתיחת חברה בסכום משמעותי מהבנק כיום, צריך להכין את עצמו לאפשרות שיצטרך להציג ביטחונות ברמה גבוהה, כגון נכסי נדל”ן, תכניות חיסכון ועוד. סביבת הריבית הנמוכה ששוררת זה זמן רב במשק, מורידה את האטרקטיביות של מתן הלוואות מבחינת הבנק והוא אינו ממהר להעניק אשראי לכל דורש.

בנוסף לכך, השלכות המשבר הכלכלי עדיין נותנות את אותותיהן, כך שהבנקים נזהרים מאד במתן הלוואות שיש בהן סיכון. לפיכך, הסיכויים לקבלת הלוואה עסקית בבנק מצד יזמים ללא ביטחונות והון עצמי הם אינם גבוהים.

אם נתייחס לחברות הפיננסיות החוץ בנקאיות, אשר מעניקות הלוואה להקמת חברה, הרי שכאן הסיכויים הם טובים יותר. במקרה זה, העמלות והריבית הגבוהה יותר מפצים את המלווים על הסיכונים הכרוכים במתן הלוואה, אך זהו גם החיסרון העיקרי מבחינת בעלי העסקים הפוטנציאליים.

אנו בפורטל משפחה עסקית מעוניינים לקשר בין לווים עסקיים לבין גופים פיננסיים אשר מציעים את אפיקי ההלוואה המשתלמים ביותר בענף לרבות הלוואות בערבות המדינה לעסקים חדשים ובהקמה, גיוס משקיעים לפתיחת חברה, סיוע מקרנות ממשלתיות וכו’. חשוב לדעת, כי כמו בכל תחום אחר, קבלת מידע מגוון ככל האפשר יכולה להוזיל במידה רבה את עלויות הריבית ללקוחות ואף לשפר את התנאים האחרים של העסקה.

אם אתה חושב לקחת הלוואה לפתיחת עסק בתקופה הקרובה, נוכל לסייע ללא כל התחייבות. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: