מימון ליזמים

בעלי עסקים רבים, בניהם גם יזמים חדשים נתקלים בבעיות לגיוס אשראי לעסק בעקבות הקשחת תנאי ההלוואות על ידי הבנקים והרגולציה ההולכת וגוברת של בנק ישראל. במאמר זה ננסה לפרוט את כל הדרכים לקבלת מימון לעסק בכלל וליזמים בפרט.

האופציות הקיימות כיום לקבלת מימון ליזמים

הסיכוי הטוב ביותר של יזם לקבל הלוואה לפיתוח העסק שלו, יהיה ככל הנראה פנייה לאחת הקרנות (ממשלתיות או פילנתרופיות לדוגמת קרן סולם) שתומכות בתחום מימון יזמים צעירים או בחירה בגוף חוץ בנקאי אשר איננו כה קשוח לגבי מתן הלוואות. במקרה של חברות אשראי שאינן בנקים, סביר להניח כי העלויות שלו יהיו גבוהות יותר, אך הקרנות מספקות לעיתים הלוואות ללא ריבית כלל.

חייבים לציין, כי קבלת הלוואה ליזמים מקרן ממשלתית (כמו הקרן בערבות מדינה לעסקים קטנים ובינוניים) לא פשוטה, משום שכל יזם חייב לעמוד בקריטריונים שנקבעו. דגש חזק מאד חייב להיות מושם על מילוי נכון של מסמכי בקשת ההלוואה וכאן יכולים לסייע מאד אנשי מקצוע בתחום.

אנחנו בפורטל משפחה עסקית, מתמחים בגיוס הלוואות ליזמים מתחילים וותיקים ומטרתנו היא לחסוך לך כסף וזמן על חיפושים אחר אפיקי הלוואה שהולמים את הצרכים שלך בצורה הטובה ביותר. המומחים שלנו יציגו בפניך אך ורק את המסלולים המשתלמים והמתאימים לך, לאחר סקירה שנעשתה בשוק הבנקאי והחוץ בנקאי כאחד.

במידה ואתה חושב ליטול הלוואה בזמן הקרוב, הגעת למקום הנכון. כל מה שעליך לעשות זה למלא את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים שלנו יצרו אתך קשר במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: