הלוואה בערבות המדינה לגלידריה

משפחה עסקיתסוגי עסקיםהלוואה בערבות המדינה לגלידריה

ישראל היא מדינה חמה ושטופת שמש וישראלים אוכלים גלידות כל השנה. ענף הגלידות בישראל מגלגל כ-2.5 מיליארד ₪, כאשר כ-70% מההכנסות של הגלידריות הן בעונת הקיץ ושאר ההכנסות מגיעות בחורף ובסתיו.

קצב הצמיחה של ענף הגלידריות בישראל מרשים למדי ועומד על 5%-8% בשנה, על פי נתוני השנים האחרונות. עם זאת, הענף נשלט בעיקר על ידי רשתות הגלידריות ויש כמה חברות מובילות השולטות באספקת הגלידה לגלידריות.

קבל הלוואה לעסק

בתנאים הטובים ביותר

הגש בקשה אונליין וקבל תשובה מיידית

סמן את סכום ההלוואה שברצונך לקבל
הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הסכום
50,000
2,000,000
סכום נבחר 100,000 ש"ח
פרטי התקשרות ומטרת ההלוואה
אנא הזן את שמך השם נקלט בהצלחה
אנא הזן מספר טלפון נייד הטלפון תקין, ממשיכים!

מה סוג העסק לו דרושה ההלוואה?

עסק חדש
עוסק פטור
עוסק מורשה
חברה בע"מ
אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

נצטרך ממך מספר פרטים נוספים לבדיקת ההלוואה

(זה ייקח פחות מדקה, מבטיחים!)

מהו המחזור השנתי של העסק?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת המחזור השנתי
10,000,000
0

סוג ההלוואה הרצוי

הלוואה בערבות המדינה
סולו מהבנק - (עד 5 ימים)
חוץ בנקאי
לא משנה לי סוג ההלוואה
ממשיכים לוותק החברה

מהו וותק החברה שלך בשנים?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הוותק
20
1

האם יש לך נכסים?

דירה/בית פרטי
מסחרי-משרד, חנות
מגרש
אין נכסים
מצוין! ממשיכים

מה הגיל שלך ?

הזז את העיגול להגדלת או הקטנת הגיל
90
18

מאיזה איזור בארץ העסק?

צפון-רמת הגולן והגליל
חיפה והקריות
חדרה, זכרון והעמקים
אזור השרון
אזור המרכז
אזור ירושלים והסביבה
אזור השפלה עד אשקלון
אזור הדרום
אזור אילת והסביבה
מעולה, כמעט וסיימנו

מה מצב חשבון הבנק שלך?

חשבון תקין (לא הוגבל אף פעם)
חשבון תקין (לא הוגבל ב5 שנים האחרונות)
חשבון הוגבל (בחמש שנים האחרונות)
חשבון מוגבל (יש אופציה לערבים)
היה עיקול על החשבון
חזרו שיקים בחשבון

האם יש לך תיקים בהוצאה לפועל?

אין תיקים
יש תיקים
עוברים לשלב הבא

האם יש נכסים בבעלותך?

רכב בבעלותי
דירה ללא משכנתא
דירה עם משכנתא של עד 50%
דירה עם משכנתא של מעל 50%
אין רכב ודירה
אחר

האם יש לך כרטיס אשראי?

כן
לא
שאלה אחרונה וסיימנו

שלב אחרון וסיימנו!

ציין את תחום פעילות העסק והערות נוספות במידה ויש פרט בבקשה את תחום פעילות העסק

ענף הגלידריות בישראל

ענף הגלידריות בישראל צומח במהירות בגלל גידול טבעי באוכלוסייה ושינוי בהרגלי הצריכה של גלידות. אמנם, הגלידריות נאלצות להתחרות בקיוסקים, בחנויות הנוחות בתחנות הדלק, במסעדות, בבתי הקפה וברשתות השיווק, לכן אם הענף כולו מגלגל כ-2.5 מיליארד ₪, ענף הגלידריות לבדו מגלגל כ-500 מיליון ₪.

בענף הגלידריות יש למעלה מ-500 עסקים, מחציתם שייכים לאחת מרשות הגלידריה המובילות. על פי נתוני הענף, גלידריה ממוצעת מעסיקה בין 2-5 עובדים ומחזור המכירות של העסק מגיע ל-1.5 מיליון ₪, בעוד גלידריה העובדת חזק מגיעה למחזור שנתי של 3-2.5 מיליון ₪.

ענף הגלידריות נחשב יחסית למסוכן, זהו ענף השייך לתחום המזון והמסעדנות, לכן כל איום טרור וכל שינוי במצב הביטחוני ובכלכלה משפיע על הגלידריות ועלול לגרום לסגירתן. חשוב לזכור כי זהו עסק עונתי ורוב ההכנסות הן בקיץ, לכן יש לנהל את הגלידריה נכון תוך התייחסות לתזרים המזומנים הצפוי מחוץ לעונה.

פתיחת עסק בתחום הגלידריות

כדי לפתוח עסק חדש בענף הגלידריות יש לבחור מקום מרכזי ונגיש עם תנועה גבוהה של אנשים. חשוב לבנות תוכנית עסקית מפורטת, לבדוק כדאיות כלכליות, לחשוב אחוזי רווחיות גלידריה, לבדוק האם עדיף לרכוש זכיינות לרשת גלידריות מוכרת או להקים גלידריה עצמאית, ויש לבחור היטב את הספקים ולהשקיע בעיצוב המקום ובמיתוג העסק.

בניית תוכנית עסקית לגלידריה

תוכנית עסקית לגלידריה כדאי לבנות בעזרת יועץ עסקי מנוסה. יש ללמוד את הענף כדי להכין סקירת שוק, לתכנן חזון לעסק החדש, להכין צפי הכנסות והוצאות ועוד. תוכנית עסקית לגלידריה מאפשרת ליזם לבדוק כדאיות כלכלית של העסק, להיערך נכון מבחינת מימון ואשראי, ללמוד איך המתחרים מצליחים בענף ועוד. בעזרת התוכנית העסקית אפשר לגייס הלוואות מקרנות מדינה או מבנקים, להציג את העסק בפני שותף או משקיע פוטנציאלי ולעקוו אחר ביצועי הגלידריה בהתאם לתחזיות ולצפי ההכנסות.

כמה עולה לפתוח גלידריה?

עלות פתיחת גלידריה עצמאית עשויה להגיע ל-300,000 ש"ח בממוצע. אם רוכשים זכיינות מרשת גלידריות מוכרת ההשקעה גבוהה יותר ומגיעה ל-450,000 ₪ עד 550,000 ₪.

הקמת עסק חדש בענף הגלידריות מחייבת את היזם להשקיע בציוד כמו מקררים תעשייתיים, מקפיאים, מכונות, עיצוב המקום, שיווק, הכשרת כוח אדם, ריהוט ושילוט.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת גלידריה?

גיוס אשראי לגלידריה אפשרי מקרנות מימון, מבנקים או מחברות למימון חוץ בנקאי. אחד הפתרונות האטרקטיביים לגיוס מימון לפתיחת גלידריה הוא באמצעות הגשת בקשה להלוואה בערבות המדינה מקרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים. הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה מציעה הלוואות בתנאים נוחים ומשתלמים להקמת גלידריה חדשה, ניתן לקבל עד 500,000 ₪ לתקופה של עד 5 שנים, עם אפשרות לדחיית תשלומי ההחזר לחצי שנה.

יש להגיש בקשה מסודרת ומקוונת לגוף המתאם של הקרן, לאחר פגישה עם כלכלן היזם נדרש לבחור בנק מלווה ולבסוף ועדת האשראי קובעת האם לאשר את ההלוואה להקמת גלידריה ובאיזה תנאים.

הלוואה בנקאית \ חוץ בנקאית לגלידריה קיימת

בעלי גלידריה קיימת יכולים לבחור בין הלוואה בנקאית להלוואה חוץ בנקאית. הבנקים יציעו בדרך כלל הלוואות בריבית נמוכה יותר אך ההלוואה פוגעת באובליגו ועשויה להקשות על ניהול ההוצאות של העסק. הלוואה חוץ בנקאית נחשבת לגמישה, קל לקבל אותה ואפשר לשפר תנאים באמצעות סקר שוק וניהול מו"מ.

הפתרון המועדף לבעלי גלידריות הוא להגיש בקשה לקבלת הלוואה בערבות המדינה לגלידריה, ניתן לגייס הלוואות בשני מסלולים עיקריים – הון חוזר או השקעות.

טיפים לפתיחת גלידריה

  • כדאי לגייס הלוואה בערבות המדינה לגלידריה בגלל התנאים האטרקטיביים.
  • חשוב לבחור היטב את מיקום הגלידריה.
  • יש לבדוק כמה מתחרים נמצאים באזור בו מתכננים לפתוח את הגלידריה החדשה.
  • ניתן לרכוש זכיינות לרשת גלידריות.

למידע נוסף בנושא הלוואה בערבות המדינה לגלידריה השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס שבתחתית העמוד. היועצים של משפחה עסקית יסייעו לכם להגיש את הבקשה, להשוות הצעות להלוואות ולגייס מימון בתנאים נוחים לגלידריה חדשה או קיימת.

מידע נוסף בנושא: