הלוואה בערבות המדינה לחברת ייעוץ עסקי

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותהלוואה בערבות המדינה לחברת ייעוץ עסקי

תחום הייעוץ העסקי הולך ומתפתח עם השנים, יחד עם זאת זהו תחום שטרם הוסדר בישראל, וכיום הוא נמצא בשלבי חקיקה. חברה לייעוץ עסקי מתמחה בייעוץ בתחומי ניהול ועסקים ובהתמחויות ספציפיות מגוונות כגון שיווק, מימון, מערכות מידע, קמעונאות, זכיינות ועוד. יש חברות נישה המתמחות בשירותי יעוץ לפי תעשייה, למשל ייעוץ לחברות הייטק, ייעוץ לחברות תיירות וכדומה.

חברה מקצועית לייעוץ עסקי עוסקת במתן שירותי ייעוץ בתחומי תכנון, אסטרטגיה, מימון, ליווי הפעילות העסקית של הלקוח, ובסיוע בהתאם לצורך בקבלת החלטות ובהטמעת תהליכי ייעוץ והבראה בארגון.

ענף הייעוץ העסקי בישראל

ענף הייעוץ העסקי בישראל אינו מוסדר עדיין בחוק, יש בתחום שחקנים רבים, ביניהם חברות ייעוץ בינלאומיות הפועלות במדינות רבות ברחבי העולם, חברות מקומיות גדולות המעניקות בעיקר שירות לארגונים גדולים ומובילים, ויש גם חברות ייעוץ קטנות ובינוניות, לרבות עסקים של יועץ עסקי עצמאי יחיד.

ליועצים עסקיים מומלץ להירשם כחברים בלשכת היועצים העסקיים והניהוליים בישראל, ניתן להירשם בלשכה רק אם עומדים בתנאי הסף כמו תואר אקדמי רלוונטי (כלכלה, מנהל עסקים, פסיכולוגיה, תעשייה וניהול, חשבונאות ועוד), 3 שנות ניסיון בניהול עסק או במתן ייעוץ עסקי, גיל 21 ומעלה וכדומה.

פתיחת עסק בתחום ייעוץ עסקי

כדי לפתוח עסק חדש בתחום הייעוץ העסקי יש לגייס הון עצמי כדי להשקיע, לרוב לוקחים גם הלוואה כדי להקים את המשרד, לשפץ את המקום, לרכוש רהיטים וציוד משרדי וכדי להשקיע בשיווק ובפרסום העסק החדש. מימון לפתיחת חברת ייעוץ עסקי ניתן לקבל מהבנקים המסחריים, מחברות מימון חוץ בנקאי ומקרנות מימון ייעודיות.

כאשר מחפשים פתרונות מימון מועדפים ומומלצים לפתיחת עסק חדש בתחום הייעוץ העסקי כדאי לבדוק גם הלוואה בערבות המדינה לחברת ייעוץ עסקי, זו הלוואה נוחה לתקופה של עד 5 שנים. ניתן לקבל הלוואה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה לתקופה של עד 5 שנים, הסכום המרבי להקמת עסק חדש הוא 500,000 ₪.

בניית תוכנית עסקית לחברת ייעוץ עסקי

יועץ עסקי עוסק במתן שירותי ייעוץ לחברות ולארגונים, עליו לשלוט בתחומים רבים ולהפגין ידע בנושאי ניהול, אסטרטגיה, מימון, שיווק ועוד. אמנם, יועץ עסקי מקצועי יודע לבנות תוכנית עסקית בעצמו, אך כאשר מתכננים להקים עסק חדש בתחום, כדאי להיעזר ביועצים מנוסים, גם לבניית התוכנית העסקית.

תוכנית עסקית לחברת ייעוץ עסקי כוללת סקירת שוק ומתחרים, תזרים מזומנים, מימון וכדומה. בין היתר, התוכנית העסקית מאפשרת ליזם לבדוק את כדאיות הקמת העסק החדש, לבחון נתונים פיננסיים כמו פוטנציאל צמיחה של העסק, אחוזי רווחיות חברת ייעוץ עסקי, עלויות מימון לצורך קבלת החלטות פיננסיות נכונות ושקולות ועוד.

כמה עולה לפתוח חברת ייעוץ עסקי?

עלות פתיחת חברת ייעוץ עסקי עשויה להגיע למאות אלפי שקלים חדשים, בהתאם למיקום וגודל העסק, עלות השיפוצים הנדרשת במשרד, עלויות המימון ועוד. להקמת חברת ייעוץ עסקי קטנה עם יועץ אחד או שניים, נדרשת עלות נמוכה בהרבה, ולרוב אפשר בכמה עשרות אלפי שקלים להקים את העסק.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת חברת ייעוץ עסקי?

גיוס אשראי לחברת ייעוץ עסקי מקרנות מדינה נחשב לפתרון המומלץ עבור יזמים העומדים להקים חברות ייעוץ חדשות, יש מגוון קרנות מדינה אליהן ניתן לפנות אך בדרך כלל כדאי להגיש בקשה לקרן לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה. הקרן בערבות המדינה לעסקים קטנים ובינוניים מציעה הלוואה בתנאים נוחים במיוחד, ניתן לקחת עד 500,000 ₪ במסלול עסקים בהקמה, לתקופה של 5 שנים.

יזם הלוקח הלוואה עד 300,000 ₪ להקמת חברת ייעוץ עסקי נדרש להעמיד בטחונות בגובה 10% מהסכום, אם הוא לוקח הלוואה גדולה יותר, עליו להעמיד בטחונות בגובה 25% לסכומים שלקח מעל 300,000 ₪.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לחברת ייעוץ עסקי קיימת

חברת ייעוץ עסקי קיימת הזקוקה לאשראי, יכולה לפנות לבנקים המסחריים, אך במקרים רבים עדיף לגייס הלוואה חוץ בנקאית שאינה פוגעת באובליגו של העסק. אפשר לקבל הלוואה חוץ בנקאית מחברות האשראי, מחברות מימון פרטיות ומקרנות מימון ייעודיות, חלקן בערבות המדינה וחלקן פילנתרופיות.

טיפים לפתיחת חברת ייעוץ עסקי

  • כדאי להקים את העסק בעזרת יועץ עסקי מנוסה.
  • פתיחת העסק מאפשרת ליועץ העסקי להתנסות מעשית בגיוס אשראי ובבניית תוכנית עסקית.
  • חשוב להשקיע בשיווק אפקטיבי באינטרנט, בגוגל וברשתות החברתיות.

הלוואה בערבות המדינה לחברת ייעוץ עסקי כדאי לקחת רק בעזרת היועצים המנוסים של משפחה עסקית. אנו מתמחים בגיוס אשראי לעסקים חדשים וקיימים, בעזרתנו תוכלו לשפר משמעותית את תנאי המימון ואת הסיכוי לקבלת הלוואה אטרקטיבית בערבות המדינה. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם כל הפרטים.

מידע נוסף בנושא: