קרנות סיוע לעסקים

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותקרנות סיוע לעסקים

מצוקת האשראי במגזר העסקי גורמת לקשיים רבים בקרב עסקים קטנים ובינוניים בכל הארץ, למרות חשיבותם כמנוע צמיחה לכלכלה המקומית וליציבות המשק. לכן, מדינת ישראל החליטה להפעיל מספר קרנות סיוע לעסקים, ביניהן קרן לעסקים במצוקה המנוהלת על ידי הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה. כמו כן, ישנן קרנות סיוע לעסקים במצוקה המנוהלות על ידי גופים פיננסיים נוספים, ביניהם בנקים שונים.

הלוואה אטרקטיבית לעסקים שנקלעו למצוקה ולהפסדים

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מנהלת את קרן הסיוע לעסקים במצוקה, הקרן מציעה הלוואות נוחות לעסקים הממוקמים באזורי עדיפות לאומית אשר נקלעו להפסדים, וקיים חשש מוחשי לפיטורי עובדים. ההלוואה מיועדת לעסקים בעלי פוטנציאל צמיחה לאחר התאמת תכנית הבראה, כל עוד יש כדאיות כלכלית להעניק את ההלוואה לעסק הנמצא במצוקה.

כדאי לדעת כי קרנות סיוע לעסקים במצוקה דרך הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מעניקות הלוואות לתקופה של עד 10 שנים, סכום ההלוואה נקבע על ידי נציגי ועדת האשראי של הקרן, לאחר חתימה על הסכם עם היזם ובהתאם לתנאים ולחוק ההתייעלות הכלכלית. זו הלוואת בלון לתקופה של עד 10 שנים, ההלוואה צמודה למדד ונושאת ריבית פריים, לכן היא משתלמת וכדאית עבור עסקים ומפעלים במצוקה.

קרנות סיוע נוספות לעסקים

עסק בתחילת דרכו או עסק קיים ובעל ותק, זקוק אחת לתקופה להלוואה נוחות לצורך מימון הון חוזר, השקעות, התרחבות ועוד. יש מגוון קרנות סיוע למפעלים במצוקה ולעסקים קטנים ובינוניים ברחבי המדינה, ביניהן:

חשוב לציין כי עסקים הנקלעים למצוקה ולהפסדים לרוב מתקשים לקבל מימון וסיוע בבנקים או ממקורות אחרים, ולעיתים רק באמצעות הלוואות דרך קרנות סיוע לעסקים במצוקה ניתן לקבל הלוואות בתנאים נוחים על מנת להיחלץ מהמצב הקיים וכדי להצעיד את העסק בדרך הנכונה. כדי לקבל סיוע דרך קרנות שונות יש להגיש מסמכים רבים, כולל תוכנית עסקית המוכיחה היתכנות כלכלית, צפי לתזרים מזומנים, פירוט השקעות ועוד.

בעזרת המומחים של משפחה עסקית תוכלו גם אתם לקבל הלוואות נוחות דרך קרנות סיוע לעסקים, בתנאים המשתלמים ביותר ובהתאמה מלאה לצורכי העסק ומצבו. השאירו פרטים באתר ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם.

מידע נוסף בנושא: