הלוואה בערבות המדינה לחברת קידום אתרים

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותהלוואה בערבות המדינה לחברת קידום אתרים

כל עסק המעוניין בחשיפה גבוהה ובתעבורה גדולה לאתר האינטרנט שלו, חייב להשקיע בקידום האתר ובשיווק דיגיטלי ברשת. בדרך כלל פונים לחברת קידום אתרים על מנת שזו תבצע את קידום האתר בטכניקות שונות כמו קידום אורגני, פרסום ממומן, הפצת תכנים, קישורים ועוד. כדאי לדעת כי תחום קידום האתרים בישראל נחשב לחדשני ולמתקדם בהשוואה למדינות אחרות, יש דרישה גבוהה למקדמי אתרים מנוסים ולמרות התחרות הגבוהה בענף, יש עדיין מקום לעסקים חדשים.

ענף קידום האתרים בישראל

ענף קידום האתרים בישראל נחשב לתחום תחרותי, יש בו מאות שחקנים, ביניהם חברות גדולות המציעות חבילות קידום שונות וסל שירותים רחב ומקיף, ויש גם לא מעט חברות קטנות ופרילנסרים המציעים שירות אישי יותר.

כדי לחדור לענף ולגייס לקוחות חדשים, יש להשקיע משאבים כבירים בתכנון העסק, בגיוס מימון בתנאים משתלמים ובשיווק החברה החדשה. כאמור, הענף תחרותי, לכן כדי להצליח בו יש למתג נכון את העסק החדש, ליצור בידול, להשקיע בשיווק מקצועי בדיגיטל ולהציע ללקוחות פתרונות מתקדמים ואפקטיביים. לקוח מרוצה הופך לשגריר של העסק החדש ויכול להמליץ עליו ללקוחות נוספים.

פתיחת עסק בתחום קידום אתרים

כדי לפתוח חברה חדשה לקידום אתרים כדאי לפנות לחברה המתמחה בפתרונות מימון ואשראי לעסקים. גיוס אשראי לחברת קידום אתרים מחייב ידע מקצועי והכרות עם התחום, רוב היזמים המתכננים להקים חברה חדשה בתחום קידום אתרים זקוקים להלוואה נוחה עם פריסת תשלומים ארוכה, אך יש לגייס גם הון עצמי כדי להשקיע בעסק.

בניית תוכנית עסקית לחברת קידום אתרים

לפני הקמת החברה החדשה יש לכתוב תוכנית עסקית מאורגנת ומסודרת, עדיף בעזרת יועצים עסקיים מנוסים. התוכנית העסקית כוללת פרקים רבים כמו סקירת שוק ומתחרים, תמצית מנהלים, מימון, תזרים מזומנים, אחוזי רווחיות חברת קידום אתרים ועוד. ראוי לציין כי ניתן לקבל מימון לפתיחת חברת קידום אתרים מגופים פיננסיים שונים, לדוגמה בנקים, חברת אשראי, חברות מימון פרטיות, קרנות מימון ייעודיות. עם זאת, כדי לקבל אישור להלוואה יש להגיש יחד עם הטפסים גם תוכנית עסקית מפורטת ומקצועית, התוכנית מעידה על רצינות היזם ומאפשרת לגוף הפיננסי לבחון את כדאיות ההלוואה, לקבוע האם יש לעסק פוטנציאל צמיחה וכמובן כדי לקבוע את תנאי ההלוואה (סכום, ריבית, הצמדה, תקופת ההלוואה וכדומה).

כמה עולה לפתוח חברת קידום אתרים

עלות פתיחת חברת קידום אתרים משתנה בין חברה לחברה כיוון שיש להתייחס לגורמים כמו עלויות שכר דירה, כוח אדם, עלויות מימון, הוצאות שיווק, השקעה בציוד, ריהוט, שיפוצים במשרד וכדומה. לכן, אפשר להקים חברה חדשה לקידום אתרים בכמה עשרות אלפי שקלים אם מתכננים להקים עסק קטן, אך אם מתכננים להקים חברה במיקום מרכזי עם לפחות 5-10 עובדים, המימון הנדרש להקמת העסק עשוי להגיע לכמה מאות אלפי שקלים.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת חברת קידום אתרים

כדי לגייס הלוואה בערבות המדינה לחברת קידום אתרים יש למלא את הטפסים באופן מקוון, להכין תוכנית עסקית מסודרת ולצרף מסמכים רלוונטיים לחיזוק הבקשה. יש להגיש את המסמכים השונים לגוף המתאם של קרן ההלוואות, אם אתם מגישים בקשה להלוואה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים, עליכם לבחור באחד משני הגופים המתאמים.

כלכלן מטעם הגוף המתאם יגיע לביקור בעסק או לפגישה עם היזם, לאחר מכן הוא יחליט האם לאשר את הבקשה להלוואה והתיק יועבר להמשך טיפול באחד הבנקים המלווים, בהתאם להחלטת היזם. לבסוף, ועדת האשראי של הקרן תחליט לגבי תנאי ההלוואה. כדי לשפר סיכויים לקבלת ההלוואה האטרקטיבית, מומלץ להיעזר ביועצים המנוסים של משפחה עסקית.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לחברת קידום אתרים קיימת

אם יש לכם חברת קידום אתרים ואתם זקוקים להלוואה נוחה, באפשרותכם לגייס את ההלוואה דרך אחד הבנקים המסחריים. כמו כן, ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית נוחה מגופים פיננסיים שונים כמו חברות אשראי, קרנות מימון, חברת מימון פרטיות ועוד.

הלוואה בנקאית יכולה להיות זולה יותר, אך היא משפיעה על האובליגו ולעתים הבנק עשוי להקשיח עמדות ולהציע תנאים שאינם משתלמים לעסק. לכן, חשוב לבדוק פתרונות מימון גם מחברות למימון חוץ בנקאי, עדיף בעזרת יועצים מנוסים שמכירים את כל האפשרויות הקיימות.

טיפים לפתיחת חברת קידום אתרים

היועצים של משפחה עסקית מעניקים לכם מספר טיפים חשובים שיסייעו לכם להקים חברת קידום אתרים מצליחה:

  • חשוב לבחור פתרונות מימון להקמת העסק בעזרת יועצים פיננסיים מנוסים.
  • כדאי לקחת הלוואות בערבות מדינה בגלל התנאים הנוחים.
  • יש להשקיע בשיווק וחשיפת העסק כדי לגייס לקוחות חדשים.
  • מומלץ ליצור בידול מהמתחרים כדי למתג את העסק החדש או הקיים.

למידע נוסף השאירו פרטים ליצירת קשר בטופס למטה, והמומחים של משפחה עסקית יחזרו אליכם עם הצעה אטרקטיבית להלוואה נוחה לחברת קידום אתרים חדשה או קיימת.

מידע נוסף בנושא: