הקרן לעידוד השיווק בחו”ל

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותהקרן לעידוד השיווק בחו”ל

קרנות ממשלתיות שמציעות סיוע לעסקים חדשים וקיימים הופכות להיות אופציה זמינה ורלוונטית יותר ויותר עבור לווים עסקיים רבים. למעשה, כאשר מדובר על אשראי בערבות מדינה, סיוע פיננסי או קורסים מקצועיים, האינטרס של המדינה והלקוחות הוא משותף – מצד אחד, הלווה העסקי מעוניין לחסוך בעלויות ולקבל גישה לאשראי המבוקש ומצד שני, המדינה מעוניינת בפיתוח עסקי, תרומה ממיסים ותעסוקה מלאה במשק.

בין החברות השונות שפועלות במשק, ניתן לציין באופן מיוחד את העסקים שמחזיקים קשרי מסחר מול חברות בחו״ל. המדינה שמה דגש מיוחד על יבוא ויצוא של שירותים ומוצרים ולכן גם האפשרויות של מסלולי אשראי בענפים אלה הן מגוונות יותר.

קבלת הלוואות דרך הקרן לעידוד השיווק בחול

קרן זו מיועדת בעיקר לחברות הקטנות יותר שמעוניינות להרחיב או להקים מערך של יצוא וגם לפתח קשרים עם מדינות אחרות. למדינת ישראל ישנו אינטרס ברור בהרחבת היצוא, שכן הדבר מחזק את המטבע המקומי ומשפיע בצורה חיובית על נתונים מקרו כלכליים. בנוסף לכך, קשרים עסקיים של מסחר עם מדינות אחרות מסייעים לישראל לפתח גם יחסים פוליטיים טובים יותר ולבסס את מעמדה הבינלאומי.

גובה הסיוע ליצואנים יהיה עד ל-50% מסך ההשקעה הכוללת של בעלי העסקים ובכל מקרה לא יעלה על שני מיליון ₪. העסקים הזכאים חייבים להיות בעלי היסטוריה פיננסית נקיה, ללא חשבונות מוגבלים ולא רשומים כמקבלי סיוע מגורמים ממשלתיים נוספים. התחומים שעבורם יש אפשרות לקבל סיוע כספי מהקרן כוללים בין השאר איסוף מידע, פרסום, תערוכות, כנסים והצגת מוצר ועוד.

הרעיון מאחורי הסיוע דווקא בענייני שיווק, הוא שהדבר דורש בדרך כלל הוצאה ראשונית גבוהה מאד ללא תמורה מובטחת בשלב הראשון. בגלל כך המדינה מעוניינת להשתתף בהוצאות היצואנים ולמנוע מהם לוותר על הרעיונות העסקיים שלהם בגלל עלות זו.

אנו בפורטל משפחה עסקית שמנו לנו למטרה לאתר ולהציע מסלולי הלוואה משתלמים עבור הלווים הפוטנציאליים באמצעות קרנות וגופים פיננסיים שונים שמאפשרים קבלת אשראי למטרות עסקיות. במידה ואתה מחפש הלוואה בתקופה הקרובה, אנו יכולים לעזור לך לחסוך זמן וכסף בעזרת שיחת טלפון פשוטה.

באמצעות היועצים המומחים שלנו, תוכל לקבל גישה לאפיקים אטרקטיביים יותר של הלוואות בשוק וגם להגדיל את סיכוייך לתשובה חיובית מהחברה המלווה. לשם כך, כל מה שעליך לעשות, זה להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו מבטיחים שהיועצים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם האפשרי. השירות ניתן ללא עלות ולא התחייבות מצידך.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך:

קרן לסיוע לפרויקטים ומכרזים בין לאומיים
הקרן לעולה העצמאי
מימון סחר

מידע נוסף בנושא: