קרן הלוואות סולם

אנשי עסקים רבים נתקלים בקשיים בבואם לבנקים עם בקשות הלוואה וזאת בגלל הסכומים הגבוהים יותר של האשראי המבוקש והסיכונים לפשיטות רגל עסקיות. יזמים ובעלי עסקים שאינם מסוגלים להעמיד נכסים כביטחונות, מקבלים פעמים רבות תשובה שלילית מהבנקים ופונים לאפיקים אחרים לדוגמת הלוואות בערבות מדינה כמו קרן סולם , קרנות נוספות והלוואות חוץ בנקאיות לעסקים.

מאפייני קרן הלוואות סולם

מסלולי ההלוואה במסגרת קרן סולם מיועדים לאוכלוסייה הערבית ומשמשים להקמת חברות חדשות או גם תמיכה בעסקים קטנים קיימים. מטרותיה של הקרן הן סיוע לאנשי עסקים מהמגזר הערבי וגם הידוק יחסים כלכליים בינם לבין האוכלוסייה היהודית.

סכום האשראי המקסימאלי שניתן לקבל באמצעות קרן סיוע לעסקים במגזר הערבי הוא 135 אלף ₪ והם יכולים להתפרס עד לתקופת החזר של חמש שנים. הגשת בקשת ההלוואה נעשית באמצעות המרכז היהודי ערבי לפיתוח.

אנו בפורטל משפחה עסקית רוצים להציע לך את המסלולים המשתלמים ביותר במסגרת קרן הלוואות סולם ואופציות חוץ בנקאיות נוספות. המומחים שלנו הם בעלי ניסיון רב בתחום, יכולים לסייע לך בהגשת הבקשה לקרן ולהגדיל את הסיכויים שלך לתשובה חיובית.

במידה ואתה זקוק להלוואה עסקית, הגעת למקום הנכון. כל מה שעליך לעשות, זה למלא את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ואנו מבטיחים שהנציגים הטלפוניים שלנו יצרו קשר בהקדם האפשרי.

מידע נוסף בנושא: