הלוואות משרד האוצר

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותהלוואות משרד האוצר

המדינה מודעת היטב לחשיבות של המגזר העסקי ובעיקר החברות הקטנות והבינוניות עבור כלכלת ישראל. מעבר לתשלומי המיסים והתעסוקה שעסקים אלו מספקים למאות אלפי עובדים, ישנה גם תרומה נוספת בפיתוח הפריפריה, הקמת תשתיות, הגברת תחרות במשק ועוד.

כיום, המדינה עושה מאמצים מגוונים כדי לסייע לחברות שונות במשק וזאת בין השאר על ידי הורדת מיסים, ייעוץ פיננסי וגם הלוואות עסקיות בתנאים משתלמים מטעם משרד האוצר והכלכלה.

הלוואות משרד האוצר – אפיקים זמינים לעסקים

קבלת הלוואות של משרד האוצר מתבצעת לרוב דרך קרנות שמתאימות לעסקים מסוגים שונים. נפרט על כמה מהן:

  • הקרן לעידוד השיווק בחו”ל – מיועדת ליצואן בודד או קבוצה של יצואנים שמעוניינים לפתח את הפעילות העסקית שלהם בחו”ל. מטרת הסיוע היא מימון של פרסום, ארגון כנסים, שיווק והפצה, תערוכות ועוד. החזר ההלוואה נדרש רק במקרה של הצלחה עתידית של העסק.
  • הקרן בערבות מדינה – מטרת התכנית היא לסייע לעסקים קטנים ובינוניים על ידי ביצוע ערבות מול הבנקים השונים. הלווים יכולים לבחור במסלולים שונים בהתאם לצרכים שלהם – מימון הון חוזר, השקעות, הקמת חברה חדשה וכ”ו.
  • הקרן לעולה העצמאי – תכנית זו מתאימה ספציפית לעולים חדשים שמעוניינים לפתוח עסק חדש לאחר הגעתם ארצה. התנאים הם משתלמים הרבה יותר מהמקובל בשוק הפרטי.

היעד העיקרי שלנו בפורטל משפחה עסקית הוא להתאים בצורה אופטימאלית את האפיקים המשתלמים ביותר של הלוואות לכל לווה פוטנציאלי. בגלל שמגוון האפשרויות לקבלת אשראי עסקי הוא רחב מאד כיום, קל מאד להתבלבל ולבחור באופציה פחות משתלמת מבחינת ריבית – במיוחד כאשר מדובר על אנשים שפחות בקיאים בתחום.

בעזרת המומחים של אתר משפחה עסקית, תוכל להשוות ללא כל עלות בין מסלולים זמינים של אשראי עסקי בבנקים, קרנות משרד האוצר ואופציות חוץ בנקאיות. בנוסף לכך, סיוע של אנשי מקצוע יכול להגדיל את הסיכויים שלך בגלל הגשה קורקטית של בקשת ההלוואה ובחירת אפיקים נכונה. בסופו של יום, בגלל הסכומים הגבוהים שמעורבים בהלוואות עסקיות, תוכל לחסוך אלפי שקלים לטווח ארוך.

במידה ואתה חושב לקחת הלוואה עסקית בזמן הקרוב, תוכל לעשות זאת על ידי שיחה טלפונית פשוטה. מלא את פרטי ההתקשרות עמך בעמוד זה ומבטיחים כי הנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

מידע נוסף בנושא: