הלוואה בערבות המדינה לחברת ייעוץ משכנתאות

משפחה עסקיתקרנות ממשלתיותהלוואה בערבות המדינה לחברת ייעוץ משכנתאות

בשנים האחרונות צצות חברות לייעוץ משכנתאות כמו פטריות אחרי הגשם. חברת ייעוץ משכנתאות מסייעת ללווים לבנות תמהיל משכנתא, לבחור מסלולים נוחים ולקחת הלוואה לרכישת דירת מגורים בתנאים מותאמים אישית, ובהתאם ליכולת ההחזר של הלווה.

בשוק המשכנתאות שחקנים רבים, אמנם כל אחד יכול לקבל ייעוץ חינמי בבנק, אך כדי לקחת משכנתא בתנאים נוחים ובהתאמה אישית, מומלץ לפנות לחברה מקצועית בתחום הייעוץ למשכנתאות, וניתן להוזיל את סכום ההחזר הסופי בעשרות עד מאות אלפי שקלים.

ענף ייעוץ המשכנתאות בישראל

ענף ייעוץ המשכנתאות בישראל הולך ומתמקצע, יש חברות חדשות המציעות שירותי ייעוץ ללווים, החברות נמצאות בתחרות ונאבקות על כל לקוח. התחום מגלגל הרבה כסף, ולמרות הייעוץ החינמי שניתן לקבל בבנקים למשכנתאות, רוב הלווים כיום מעדיפים לשלם כמה אלפי שקלים ולקבל ייעוץ מקצועי ואמין.

פתיחת עסק בתחום ייעוץ משכנתאות

פתיחת עסק חדש בתחום הייעוץ למשכנתאות כרוך בהשקעה גדולה, יש לשכור משרד במיקום מרכזי ונגיש, לרכוש ציוד מחשבים ותקשורת, להשקיע בשיווק אפקטיבי ובפרסום העסק, ולרוב זקוקים להלוואה נוחה כדי לעמוד בהשקעה הצפויה.

חשוב לציין כי יש הבדל משמעותי בעלויות מימון לפתיחת חברת ייעוץ משכנתאות המנוהלת על ידי אדם אחד לבין הקמת עסק חדש בו עובדים מספר יועצים. יועץ משכנתאות פרטי יכול לעבוד גם מביתו, לקיים פגישות עבודה בבתי קפה או בבית הלקוח, וכך לחסוך עלויות רבות.

בניית תוכנית עסקית לחברת ייעוץ משכנתאות

חשוב לבנות תוכנית עסקית לחברת ייעוץ משכנתאות בעזרת יועץ עסקי מנוסה ויעיל. התוכנית העסקית כוללת פרקים שונים כמו מימון, סקירת שוק, תזרים מזומנים, צפי הכנסות, שיווק, ציוד ועוד. התוכנית העסקית מאפשרת לבדוק את ההיתכנות הכלכלית של העסק, היא גם מתווה את דרכה של החברה בשנים הראשונות ומאפשרת לעקוב אחרי הביצועים כדי להתנהל כספית נכון.

בתוכנית עסקית יש פרק המוקדש לתזרים החברה, כולל מידע חשוב בנושאים כגון אחוזי רווחיות חברת ייעוץ משכנתאות, עלויות מימון ואשראי, טבלת הוצאות מול הכנסות ועוד.

כמה עולה לפתוח חברת ייעוץ משכנתאות

עלות פתיחת חברת ייעוץ משכנתאות משתנה בהתאם למיקום העסק, מספר העובדים, עלויות שיווק, כוח אדם, ציוד, ריהוט משרדי, עיצוב וכיוצא בזה. עלות הקמת עסק קטן לייעוץ משכנתאות עשויה להגיע לכמה עשרות אלפי שקלים, בעוד הקמת חברת ייעוץ גדולה ויוקרתית מחייבת השקעה כספית גדולה וממשמעותית.

מימון לפתיחת חברת ייעוץ משכנתאות ניתן לקבל בבנקים המסחריים או דרך חברות מימון חוץ בנקאי. כמו כן, אפשר לגייס את ההלוואה דרך הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, יש עוד קרנות מימון נוספות מהן ניתן לבצע גיוס אשראי לחברת ייעוץ משכנתאות. בעזרת יועץ מנוסה ניתן לקבל החלטה מהיכן לקחת את המימון ולשפר תנאים.

כיצד לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת חברת ייעוץ משכנתאות

כאמור, אפשר לגייס את המימון הנדרש להקמת עסק חדש בתחום ייעוץ משכנתאות מקרנות מדינה ייעודיות, ובראשן קרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים. הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מפעילה את הקרן ומציעה הלוואה בריבית נוחה ואטרקטיבית לתקופה של חמש שנים. ניתן לקבל הלוואה במסלול להקמת עסק חדש עד לסכום של 500,000 ₪, להלוואה זו יתרון רב עבור היזם בגלל הערבות הגבוהה מצד המדינה.

כדי לגייס הלוואה מקרנות מדינה להקמת חברת ייעוץ משכנתאות יש למלא טופס מקוון באתר של אחד משני הגופים המתאמים, לאחר פגישה עם כלכלן הנושא עובר לטיפול באחד הבנקים, וועדת האשראי של הקרן תחליט על תנאי וסכום ההלוואה.

הלוואה בנקאית / חוץ בנקאית לחברת ייעוץ משכנתאות קיימת

חברת ייעוץ משכנתאות קיימת הזקוקה למימון אטרקטיבי לצורך השקעה, הון חוזר, הרחבת העסק, הקמת סניף חדש וכדומה, יכולה לבחור בין הלוואה בנקאית לחוץ בנקאית. הלוואה בבנק נחשבת ברוב המקרים לזולה ביותר, אך היא משפיעה על מסגרת האשראי. הלוואה חוץ בנקאית ניתן לקבל במהירות ולכל מטרה, ללא צורך להחתים ערבים. זו הלוואה מהירה המאפשרת לבעל חברת הייעוץ להשקיע את הכסף בהתאם לצורכי החברה.

טיפים לפתיחת חברת ייעוץ משכנתאות

כדי לפתוח חברת ייעוץ משכנתאות מצליחה כדאי לפעול לפי הטיפים הבאים:

  • בחירת משרד במיקום מרכזי שקל להגיע אליו.
  • ייעוץ פיננסי לקבלת מימון לפתיחת חברת ייעוץ משכנתאות.
  • השקעה אפקטיבית בשיווק ובפרסום העסק, לרבות מיתוג מנצח ונוכחות מרשימה ברשתות החברתיות ובפורומים מקצועיים.

הלוואה בערבות המדינה לחברת ייעוץ משכנתאות לקוחים רק בעזרת היועצים המנוסים של משפחה עסקית. נשמח לסייע גם לכם לקבל הלוואה בריבית נמוכה ובתנאים נוחים, בהתאם למאפייני העסק ויכולת ההחזר שלכם. למידע נוסף, לשאלות ולהצעה משתלמת, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

מידע נוסף בנושא: