קרן בנק מזרחי

עסקים קטנים ובינוניים בכל המדינה מתקשים לגייס פתרונות מימון ואשראי בבנקים המסחריים ומגופים פיננסיים אחרים. כדי להקל על הקמת עסקים חדשים ועל מנת לסייע לעסקים המתקשים לקבל אשראי, החליטה מדינת ישראל להקים את הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים. הסוכנות מציעה מגוון תוכנות סיוע, כולל הלוואות בתנאים מועדפים דרך הקרן החדשה לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה.

במכרז לליווי הפיננסי של פעילות הקרן זכו שלושה בנקים, ביניהם בנק מזרחי טפחות. לקוחות כל הבנקים יכולים לפנות לאחד מסניפי הבנק כדי להגיש בקשה מסודרת לקבלת הלוואה דרך קרן בנק מזרחי, זו הלוואה נוחה בערבות המדינה. הקרן מציעה הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בלבד, בהתאם לתנאי הסף, כאשר המדינה מעמידה ערבות של עד 75% מסכום ההלוואה לטובת בנק.

איך מקבלים הלוואות דרך קרן בנק מזרחי?

בנק מזרחי טפחות מציע לעסקים קטנים ובינוניים הלוואה משתלמת בערבות מדינה מהקרן החדשה לעסקים קטנים ובינוניים. ההלוואה מיועדת ללקוחות כל הבנקים, לווים הבוחרים בבנק מזרחי זוכים לליווי מקצועי צמוד על ידי בנקאי אישי. כדאי לדעת כי קרן בנק מזרחי מציעה הלוואות לעסקים בעלי מחזור מכירות שנתי עד 100 מיליון ₪, ניתן לבחור במסלולי ההלוואות הבאים:

כדי לקבל את ההלוואה הנוחה יש להגיש טפסים הכוללים תכנית עסקית לאחד משני הגופים המתאמים של הקרן – חברת גיזה זינגר אבן (חברת GSE) או משרד רו”ח עובד בן דוד.

סכום ההלוואה

קרן בנק מזרחי להלוואות לעסקים קטנים ובינוניים מציעה הלוואות לעסקים חדשים או לעסקים קיימים עם מחזור מכירות שנתי עד 100 מיליון ₪. ניתן לקבל הלוואה עד 500,000 ₪ להקמת עסק חדש או במסלולי מימון הון חוזר או השקעה לעסק עם מחזור שנתי עד 6.25 מיליון ₪.

לעסקים עם מחזור מכירות שנתי של 6.25 מיליון עד 100 מיליון ₪, ניתן לקבל הלוואה בסכום של עד 8% ממחזור המכירות בשנת המס הקודמת לפני הגשת הבקשה. יצואן יכול לקבל הלוואה עד 12% מהמחזור השנתי. תקופת ההלוואה היא עד 5 שנים, עם אפשרות ל-6 חודשי גרייס על הקרן והריבית. נציגי בנק מזרחי קובעים את הביטחונות הנדרשים מהיזם או מבעל העסק, הריבית על ההלוואה מותאמת לפעילות העסק ולמאפייניו.

למידע נוסף בנושא הלוואות דרך קרן בנק מזרחי (הקרן החדשה לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה) – אנא השאר פרטיך בטופס שבאתר. היועצים של משפחה עסקית יחזרו אליך בהקדם עם כל המידע הנדרש עבורך, וילוו אותך כל הדרך עד קבלת ההלוואה המתאימה ביותר לעסק שלך.

מידע נוסף בנושא: