הלוואות סיוע

עסקים רבים בכל הארץ זקוקים כמו חמצן לנשימה לפתרונות מימון ואשראי, יש מגוון הלוואות סיוע בתנאים נוחים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. כדי לקחת הלוואות סיוע לעסקים חשוב לאפיין את צרכי העסק ולהתאים עבורו הלוואה נוחה, בהתאם לסוג העסק ופעילותו, ולתנאי ההחזר הנדרשים.

הלוואות סיוע לעסקים חדשים וקיימים

לצד אפשרויות גיוס המימון והאשראי בבנקים יש בשנים האחרונות אפשרויות מימון חדשות מקרנות סיוע, חלקן בערבות המדינה, ובאמצעות המערכת החוץ בנקאית. כדאי לדעת כי הלוואות סיוע לעסקים מהמערכת החוץ בנקאית אינן משפיעות על האובליגו של העסק בבנק, כמו כן קל יותר לגייס את הכסף ואין צורך להתמודד עם ביורוקרטיה ארוכה ומייגעת.

אחת האפשרויות האטרקטיביות להקמת עסקים חדשים ולעסקים קטנים ובינוניים היא לקחת הלוואות סיוע דרך הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. הקרן מציעה מגוון מסלולי סיוע בתנאים אטרקטיביים. כך לדוגמה, קרן סיוע לעסקים קטנים ובינוניים מציעה הלוואה בנקאית בביטחונות נמוכים משמעותית מהמקובל בבנקים לצרכי הקמת עסק חדש, להשקעה בעסק קיים ולהון חוזר. ההלוואה מיועדת לעסקים עם מחזור שנתי עד 100 מיליון ₪. עסק בהקמה יכול לקבל עד 500,000 ₪, עסק קטן יכול לקבל הלוואה נוחה עד 500,000 ₪ ושיעור הבטוחות הנדרש ממנו הוא 25% בלבד, ההלוואה לתקופה של שנה עד חמש שנים, עם אפשרות לגרייס עד חצי שנה. כמו כן, יש מסלול השקעות בתעשייה למגוון צרכים ובתנאים נוחים.

הלוואות סיוע לעסקים אפשר לקבל גם דרך קרנות ייעודיות, חלקן בניהול הסוכנות היהודית, לדוגמה קרן נס או קרן פיטסבורג לעסקים באזור כרמיאל ומשגב. כמו כן, יש קרנות ייעודיות כגון קרן קורת, קרן נתן, קרן הגליל ועוד.

ליווי מקצועי בדרך לקבל הסיוע

חשוב להתאים את ההלוואה לצרכי העסק ולמאפייניו הייחודיים. לכן, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי כדי לבדוק איזה הלוואה מתאימה לעסק, האם לקחת אותה מאחד הבנקים, מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה או מקרן אחרת. כאמור, יש גם פתרונות נוחים להלוואת סיוע במערכת החוץ בנקאית.

בעזרת המומחים של משפחה עסקית תוכלו לקבל הלוואות סיוע לעסקים במהירות ובתנאים המשתלמים ביותר, אנו מסייעים מדי שנה לעסקים רבים לקבל הלוואות נוחות ומותאמות ליכולת ההחזר של החברה ולצרכים הייחודיים של העסק. השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים והצעה אטרקטיבית במיוחד. השירות ללא עלות וללא התחייבות.

לקריאה על הלוואות לעסקים חדשים- לחצו כאן.
לקריאה על הלוואות לעסקים קיימים – לחצו כאן.

מידע נוסף בנושא: