קרן קט”י ירושלים

קרן פדרציית ניו יורק (קרן קט”י ירושלים) מנוהלת על ידי הסוכנות היהודית לארץ ישראל, הקרן הוקמה במטרה לעודד יזמים להקים עסקים חדשים בירושלים והסביבה, וכדי לסייע לעסקים קיימים באזור המבקשים להרחיב את העסק הקיים.

קרן קט”י (קרן טיפוח יזמות) מציעה סיוע לתושבי ירושלים, בית שמש ומועצה אזורית מטה יהודה, ולעסקים קיימים באזורים אלה. גובה ההלוואה שניתן לקבל מקרן קט”י הוא עד 350,000 ₪, בתנאי ריבית של פריים + 1.5%. את ההלוואה הנוחה ניתן לקבל לתקופה של עד 72 חודשים, יש אפשרות לדחיית תשלומי ההחזר (גרייס) לתקופה של עד 12 חודשים.

כדאי לדעת כי הלוואה דרך קרן קט”י ירושלים מחייבת את היזם או בעל העסק להשקיע הון עצמי בגובה של 20% מסכום ההלוואה שאושרה עבורו. כמו כן, יש להחתים ערב אחד לכל 100,000 ₪, ובהתאם לצורך יש לשעבר ציוד או רכב.

מסלולי הלוואה דרך קרן קט”י לטיפוח יזמות בירושלים והסביבה

קרן פדרציית ניו יורק מקבלת את המימון לפעילותה ממגבית ניו יורק. הקרן מנוהלת על ידי הסוכנות היהודית, הבנק המלווה הוא בנק אוצר החייל. קרן קט”י מציעה שלושה מסלולי הלוואה עיקריים:

  • מסלול הקמת עסק – הקרן מציעה הלוואה בתנאים נוחים ומשתלמים ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש בירושלים, בבית שמש או בשטחי מועצה אזורית מטה יהודה. כאמור, סכום ההלוואה המקסימלי הוא עד 350,000 ₪, בכפוף לאישור ועדת האשראי של הקרן. ההלוואה מיועדת להקמת עסק חדש, לאחרונה הקרן אישרה גם בקשות לקבלת הלוואה לצורך רכישת זכיינות.
  • מסלול הון חוזר- קרן ניו יורק לטיפול יזמות בירושלים והסביבה מציעה מסלול הון חוזר המאפשר לבעלי עסקים קיימים לגשר על פער תזרימי, בלי להסתכן עם הלוואות יקרות.
  • מסלול השקעות בעסק קיים – קרן קט”י לטיפוח יזמות מציעה הלוואות לצורך השקעה והרחבת העסק הקיים, לרבות פתיחת סניף חדש או רכישת עסק אחר כדי להתרחב. במסלול זה ניתן לקבל הלוואה עד 350,000 ₪ לתקופה של עד 72 חודשים, ניתן לכלול במסלול גם סיוע להון חוזר עד ל-30% מסכום ההלוואה המאושרת לעסק קיים.

בעזרת היועצים של משפחה עסקית תוכלו לשפר את הסיכוי לקבלת ההלוואה האטרקטיבית דרך קרן קט”י ירושלים, אנו נפנה אתכם לאנשי המקצוע הטובים ביותר ונסייע לכם למלא את הטפסים ולהכין תוכנית עסקית מסודרת ומקצועית. חשוב לציין כי ניתן להגיש בקשה לבד, אך בעזרתנו תחסכו זמן, ריצות ומשאבים. אנא השאירו פרטים בטופס ליצירת קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי, ונסייע לכם למצוא את פתרונות המימון המתאימים ביותר לעסק החדש או הקיים.

מידע נוסף בנושא: